Okulary, maski, tatuaże

Informacja

MASKA koronkowa CZARNA

24h

4,98 zł brutto

Więcej informacji

Piękna, czarna maska w stylu 50 twarzy Greya doda Twojej kreacji tajemniczości!

Opis:
  • zmysłowa maska w głębokim czarnym kolorze, wykonana z grubej i miękkiej koronki, która łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy
  • do maski doczepione są koronkowe sznureczki, dzięki którym łatwo ją założysz
Zastosowanie:
  • maska świetnie nada się na wieczór panieński i pozwoli wykreować tajemnicze, ponętne stylizacje
  • sprawdzi się także jako gadżet do sesji zdjęciowej
  • po imprezie będzie można jeszcze wielokrotnie ją wykorzystać
Wymiary:
  • szerokość maski: ok. 30 cm; długość maski: ok. 9 cm; długość sznureczków: ok. 28 cm każdy

Maska koronkowa na wieczór panieński

Wieczór panieński to nieliczna z okazji, podczas których można sobie pozwolić na nutkę szaleństwa. Mowa tutaj nie tylko o przyszłej Pannie Młodej, ale także o jej przyjaciółkach. To czas nieskrępowanego szaleństwa i młodości, który należy podkreślić, a jak to najlepiej zrobić? Pozwolić sobie na nutkę tajemniczości, skrywającej się za eterycznymi, sensualnymi koronkowymi maskami.


Maska na wieczór panieński

Maski dodają elegancji, klasy, ale również tajemniczości. Są symbolem kobiecości, a dzięki takim detalom wieczór panieński będzie strzałem w dziesiątkę i wspomnieniem, które będzie charakteryzowało młodość Panny Młodej. Maska koronkowa czarna na twarz w zmysłowym, czarnym kolorze i z kwiatowo-fantazyjnymi wzorami sprawie, że na wieczorze panieńskim każda z Pań wejdzie w niecodzienną rolę. Wieczór panieński z gadżetami typu maska koronkowa 50 twarzy Greya przejdzie do historii, a zdjęcia z niego pozostaną z Panną Młodą na zawsze. Gadżet można wykorzystać na balu maskowym lub do sesji zdjęciowej.

Produkty powiązane