Informacja

TATUAŻ złoty Przyszła Panna Młoda

TATUAŻ złoty Przyszła Panna Młoda Zobacz większe

24h

Tatuaż wyróżniający Przyszłą Pannę Młodą dopełni stylizacji na wieczór panieński! Modny dodatek to absolutny must-have - tylko u nas doskonała cena!

Więcej szczegółów

2,98 zł brutto

Więcej informacji

Tatuaż wyróżniający Przyszłą Pannę Młodą dopełni stylizacji na wieczór panieński! Modny dodatek to absolutny must-have - tylko u nas doskonała cena!

Opis:
  • tatuaż z czarnym napisem "Przyszła Panna Młoda", 
  • napis jest umieszczony w okręgu ze złotych listków ozdobionych serduszkiem
  • tatuaże są zmywalne łatwo więc będzie je usunąć
Zastosowanie:
  • złote tatuaże będą piękną ozdobą Waszego ciała oraz doskonałym dopełnieniem Waszych stylizacji
  • piękny złoty kolor podkreśli wyjątkową okazję i będzie uroczo mienił się na skórze
  • tatuaż wskaże główną bohaterkę imprezy - wyróżnijcie Przyszłą Pannę Młodą! 
Wymiary:
  • wymiary: ok. 4x4cm

Złoty tatuaż dla przyszłej Panny Młodej

Wieczór panieński jest wydarzeniem, które powinno zostać zapamiętane przez przyszłą Pannę Młodą na długie lata. W tym czasie liczy się przede wszystkim dobra zabawa oraz świętowanie wraz z koleżankami. Znaczenie mają nawet najdrobniejsze elementy, które sprawią, że wieczór panieński będzie naprawdę wyjątkowy. Takim małym, idealnym na tę okazję gadżetem, z pewnością okażą się złote tatuaże dla przyszłej Panny Młodej.


Prosty dodatek na wieczór panieński

Ozdobiony liśćmi przywodzącymi na myśl złoty naszyjnik tatuaż będzie pasował do każdej stylizacji na ten wieczór. Wszystko dzięki minimalistycznej formie. Złoty kolor doskonale podkreśla imprezowy nastrój, przyciąga wzrok i pięknie prezentuje się na skórze. Znajdujący się w środku czarny napis „przyszła Panna Młoda” nie pozostawia natomiast wątpliwości, kto jest główną bohaterką całej imprezy. Ten drobny, efektowny gadżet oferowany przez nasz sklep internetowy pozwoli wyróżnić się przyszłej Pannie Młodej i poczuć jeszcze bardziej wyjątkowo.

Produkty powiązane