OMG! - biorę ślub

Informacja

ZNACZNIKI na kieliszki Pierścionki dodatek na panieński 10szt

"1-3 dni

Znaczniki na kieliszki w kształcie pierścionków w mixie kolorów. Zestaw zawiera 10 elementów,

Więcej szczegółów

11,98 zł brutto

Więcej informacji

Wieczór panieński to szalona noc, podczas której przyszła panna młoda ma okazję się zrelaksować i odprężyć, co jest niezwykle istotne podczas stresujących przygotowań do ślubu. Ta impreza-niespodzianka to najczęściej huczna impreza pełna szaleństwa, które będzie zakazane po ślubie. Przyszła panna młoda jest gwiazdą wydarzenia i powinna czuć się wyjątkowo. Organizujesz wieczór panieński? Koniecznie zadbaj o odpowiednie dodatki! Dekoracje i rekwizyty pomogą Ci zbudować odpowiednią atmosferę imprezy. Diabeł tkwi w szczegółach, zatem w nakryciu stołu także nie może zabraknąć ozdobnych dodatków. Planujecie zabawę zakropioną alkoholem? Świetną propozycją są znaczniki na kieliszki w kształcie pierścionków z brylantem. Dzięki nim każda z Was bez problemu odnajdzie swój kieliszek. Znaczniki na kieliszki są częścią serii dodatków na panieński OMG! - biorę ślub, z którymi stworzysz efektowną aranżację wieczoru panieńskiego. 

Organizacja ślubu to długotrwały i angażujący proces, który nierzadko kosztuje młodych sporo stresu. Wieczór kawalerski i panieński to doskonała okazja, by na chwilę o nim zapomnieć. Towarzystwo najbliższych kobiet — sióstr, szwagierek i przyjaciółek daje przyszłej pannie młodej poczucie więzi i pozytywnie wpływa na jej stan emocjonalny.  Jeśli organizujesz imprezę-niespodziankę koniecznie spraw, by przyszła panna młoda poczuła się na niej wyjątkowo. Aby tego dokonać, należy zadbać o odpowiedni wystrój wieczoru panieńskiego. Jak tego dokonać? Wykorzystaj odpowiednie dekoracje okolicznościowe. Planujcie robić kolorowe szoty? A może w planach jest jakaś szalona gra z wykorzystaniem alkoholu? Na stole nie może zabraknąć znaczników do kieliszków! Znaczniki z motywem pierścionka z brylantem to doskonały dodatek na wieczór panieński.

Zestaw zawiera dziesięć znaczników na kieliszki w formie pierścionka z brylantem, który jest symbolem zaręczyn. Każdy znacznik wygląda nieco inaczej, dzięki czemu nie będzie szans na pomylenie kieliszków podczas zabawy. Znaczniki na kieliszki na panieński są utrzymane w różowej tonacji z dodatkiem złota. Taka kolorystyka jest bardzo kobieca. Dzięki takim efektownym akcentom pięknie ozdobisz stół. Znaczniki na kieliszki należą do serii dodatków na panieński OMG!-biorę ślub, którego motywem przewodnim jest właśnie zaręczynowa błyskotka. Wykorzystaj dodatkowe elementy z serii, aby stworzyć zjawiskowy i niepowtarzalny wystrój wieczoru panieńskiego!

Wymiary:
  • ok. 4 x 6.5 cm
  • 1 op. / 10 szt.

Produkty powiązane