Oryginalne prezenty na panieński

Informacja

ZESTAW Beauty Pluszowa opaska i maseczka Podziękowanie dla dziewczyn

"1-3 dni

Szukasz wyjątkowych upominków dla przyjaciółek z panieńskiego? Podaruj im mega kobiecy zestaw, który z pewnością przypadnie do gustu każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego

Więcej szczegółów

32,98 zł brutto

Więcej informacji

Szukasz wyjątkowych upominków dla przyjaciółek z panieńskiego? Podaruj im mega kobiecy zestaw, który z pewnością przypadnie do gustu każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego

Opis:
  • Eleganckie pudełko z okienkiem skrywa w sobie wyjątkowy zestaw beauty, dzięki któremu każda z Was poczuje się piękniejsza. Elementy z zestawu z pewnością ucieszą! Bardzo wygodna, pluszowa opaska na głowę w jasnoróżowym kolorze z kokardą, na której wyszyty jest napis OMG! Oczywiście taka opaska niezbędną jest przy nakładaniu maseczki na twarz. Przyda się również do innych zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy. W pudełku oczywiście jest także niezbędna do opaski maseczka pielęgnacyjna na twarz, dzięki której twarz jest bardziej nawilżona i rozświetlona.
  • W pudełku znajdzie się oprócz gadżetów również okolicznościowy bilecik z napisem: Wieczór panieński! FAJNIE, ŻE JESTEŚ. Napis jest bardzo ozdobny, a tło bilecika ma kwiatowe motywy. Obecny w zestawie bilecik z podziękowaniem nadaje mu osobistego charakteru.
Zastosowanie:
  • Pudełko z drobiazgami do pielęgnacji twarzy to super pomysł na upominek dla dziewczyn. Możesz jako przyszła panna młoda sprawić taką niespodziankę uczestniczkom Twojego wieczoru panieńskiego. Taki starter pack idealnie się sprawdzi na wieczorze panieńskim w stylu pidżama party! Jeśli planujecie spędzić czas na plotkowaniu i zabiegach upiększających to koniecznie pomyśl o tym zestawie! Gdy Wasza przygoda związana z wieczorem panieńskim odbywa się w SPA to zestaw beauty będzie fajnym dodatkiem. Wspólne zdjęcia w takich samych maseczkach i opaskach wyjdą rewelacyjnie. Wszystkie będzie miały wyjątkowe pamiątki w postaci zdjęć.
  • Upominek możesz także podarować dziewczynom w ramach podziękowań za wspólną zabawą w klubie. Bilecik będzie świadczył o tym, że jesteś naprawdę szczęśliwa, że Twój wieczór panieński został tak wyjątkowo przygotowany.
Wymiary:
  • pudełko 20 × 11 cm,
  • bilecik 8,5 × 5,5 cm,
  • paska ma rozmiar uniwersalny,
  • maseczka 20 g.

Produkty powiązane