Na wieczorze panieńskim często spotykają się osoby z różnych środowisk, które łączy bliska znajomość z Przyszłą Panną Młodą. Jednak same uczestniczki imprezy niekoniecznie dobrze się znają, więc rozkręcenie zabawy bywa trudne. Z pomocą przychodzą świetne, wesołe gry na wieczór panieński, dzięki którym bez trudu przełamiecie pierwsze lody. Zabawy są również przeznaczone dla przyjaciółek, które chcą poznać się jeszcze lepiej!


 

Gry na wieczór panieńskiCo masz w torebce?

 

Zasady gry są proste: jedna z dziewczyn odczytuje kolejno listę przedmiotów, które mogą znajdować się w damskiej torebce. Początkowo są to zwykłe rzeczy, takie jak telefon czy lusterko, jednak z czasem pojawiają się coraz bardziej szalone, np. znaczek pocztowy albo… śrubokręt.
Każdy przedmiot jest odpowiednio punktowany – im mniejsze prawdopodobieństwo, że któraś z Was może mieć go przy sobie, tym więcej punktów. Grę można urozmaicić – w rozszerzonej wersji każda z uczestniczek, która nie ma w torebce danego przedmiotu, musi za karę wypić shota wódki.


 

Gry na wieczór panieńskiTest przedmałżeński

 

gry na wieczor panienski

Czy przyszli Państwo Młodzi zgadzają się we wszystkim? Tego dowiecie się z gry „Test przedmałżeński”! Przed imprezą przyjaciółki Narzeczonej muszą wydobyć od Narzeczonego odpowiedzi na kilka pytań dotyczących życia po ślubie i nie tylko! Przykłady pytań: „Jak często będziecie zapraszać rodziców/teściów na obiad?”, „Jak sprawdzić poziom oleju w samochodzie?”, „Kto rządzi domowym budżetem?”. Narzeczona odpowiada na te same pytania podczas wieczoru panieńskiego, a przyjaciółki porównują odpowiedzi.


 

Gry na wieczór panieński Alko-Wyzwanie

 

gry na wiczor panienski alkowyzwanie

Gra opiera się na bardzo prostych zasadach. Uczestniczki kolejno odczytują zdania rozpoczynające się od słów „Pij, jeśli…”, np. „Pij, jeśli lubisz czekoladę”, „Pij, jeśli okłamałaś kiedyś chłopaka”, „Pij, jeśli masz piercing w innym miejscu niż uszy”. Jeśli zdanie pasuje do danej uczestniczki, musi ona wypić ustaloną wcześniej porcję alkoholu, np. łyk drinka lub kieliszek wódki. Wygrywa najbardziej wytrwała uczestniczka!


 

Gry na wieczór panieńskiKto najlepiej zna Pannę Młodą?

 

gry na wieczor panienski kto najlepiej zna panne mlodaDzięki tej grze uczestniczki wieczoru panieńskiego będą mogły sprawdzić, ile tak naprawdę wiedzą na temat Przyszłej Panny Młodej. Jedna z uczestniczek po kolei odczytuje pytania dotyczące Narzeczonej. Wszystkie dziewczyny zapisują odpowiedzi na kartkach. Na koniec Panna Młoda czyta swoje odpowiedzi, a pozostałe uczestniczki zabawy porównują je z własnymi. Ta osoba, która prawidłowo odpowie na najwięcej pytań, wygrywa!


 

Gry na wieczór panieńskiPanieński Pościg 

gry na wieczor panienski panienski poscigGra dla odważniejszych imprezowiczek, idealna do zabawy w klubie. Dziewczyny dzielą się na dwie drużyny: w jednej z nich dowodzić będzie Panna Młoda, a w drugiej Świadkowa. Każda z drużyn otrzymuje kartę z zadaniami do wypełnienia. Przykładowe zadania: „Pocałuj barmana”, „Idź do toalety i zrób sobie welon z papieru toaletowego”, „Przekonaj policjanta, żeby zrobił sobie z Tobą zdjęcie”. Każde z zadań musi zostać wykonane przez przynajmniej dwie uczestniczki jednej drużyny, a dodatkowo konieczna jest dokumentacja fotograficzna 🙂 Gra zapewni Wam zabawę nawet na całą noc!

Gry na wieczór panieński zapewnią Wam dużo śmiechu i świetnej rozrywki, a także niezapomnianych wrażeń! Gry są dostępne w naszym sklepie PannaiKawaler.pl. Zapraszamy na zakupy!

Share