Wieczór kawalerski powinien być niezapomnianą imprezą dla wszystkich jego uczestników. Wielu Panów dąży do osiągnięcia ideału kultowego „Kac Vegas”, jednak warto zadbać o to, by po imprezie Panu Młodemu zostało coś więcej niż szalone wspomnienia i złe samopoczucie 🙂 Fajne gadżety przeznaczony specjalnie na tę okazję będzie przypominał mu o nieodżałowanych czasach wolności. Jakie są najlepsze prezenty dla Pana Młodego na wieczorze kawalerskim?


Prezenty dla Pana Młodego – klasyczny gadżet antystresowy


Gadżet antystresowy pierś to jeden z lepszych prezentów dla Przyszłego Pana Młodego!

Mięciutka, delikatna, idealnie mieszcząca się w dłoni… Oto ona – gumowa pierś antystresowa. Pozwoli odprężyć się w chwilach pełnych napięcia, np. tuż przed ślubem. Wykonana z dużą dbałością o szczegóły, znajdzie uznanie w oczach przyszłego właściciela. Gwarantujemy, że podczas wieczoru kawalerskiego wszyscy będą chcieli się nią pobawić. Uwaga! Nie należy korzystać w obecności Żony.

 


Prezenty dla Pana Młodego – kamizelka Kierownik Imprezy

Kamizelka Kierownik Imprezy świetnie sprawdzi się na wieczorze kawalerskim.

Kto, jeśli nie przyszły Pan Młody, może być Kierownikiem Imprezy na własnym wieczorze kawalerskim? Odblaskowa kamizelka to idealny gadżet, w którym nie tylko poczuje się jak prawdziwy budowlaniec, ale i wyróżni się z tłumu. Teraz wszyscy będą wiedzieli, kto jest tutaj najważniejszy! Kamizelka spełnia też bardzo praktyczną rolę – przebrany w nią Pan Młody z pewnością nie zagubi się w czeluściach melanżu niczym niezapomniany Doug Billings 🙂

 


Prezenty dla Pana Młodego – Ring for Sex

Dzwonek na Sex to idealny prezent dla Przyszłego Pana Młodego!

Wszyscy doskonale wiedzą, że wkrótce po ślubie Młoda Żonka przeistacza się w mityczną Starą, której nie w smak intymne zbliżenia 🙂 Na szczęście różnymi środkami można nakłonić ją do chwil czułości. Jak powszechnie wiadomo, proste sposoby są najlepsze, serdecznie polecamy więc Dzwonek na Sex, za pomocą którego można szybko i skutecznie poinformować Szanowną Małżonkę o swoich potrzebach. Pokaźnych rozmiarów gadżet w seksownej czarno-czerwonej kolorystyce o donośnym, alarmującym dźwięku nie umknie uwadze nawet najbardziej niechętnie nastawionej Żony 😉

 

Najlepsze prezenty dla Pana Młodego muszą spełniać trzy warunki: być zabawne, przydatne i do użytku na wyjątkowe okazje – by za szybko się nie znudziły. Cycek antystresowy, kamizelka kierownika imprezy i dzwonek na sex spełniają wszystkie te cechy. Gadżety kupicie w naszym sklepie PannaiKawaler.pl.