Wieczór panieński to wyjątkowy moment nie tylko dla przyszłej Panny Młodej, lecz także dla jej koleżanek. Organizacją takiego wieczoru zazwyczaj zajmuje się świadkowa, ale nie rzadko dzieli się pracą i przygotowaniami z innymi współuczestniczkami. Do tej pory tego typu imprezy kojarzyły się przede wszystkim z dyskoteką na mieście oraz dużą ilością tańca i alkoholu. Obecnie wiele przyszłych panien młodych preferuje tzw. domówki i spędzenie czasu w gronie najbliższych przyjaciółek. Często takie spotkania opatrzone są także jakimś motywem przewodnim.

Aby miło spędzić czas i uchwycić te niezapomniane wspomnienia, z pewnością przydadzą się różne gadżety, np. kolorowe słomki do drinków, balony, przebrania, gadżety do zdjęć, itp. Wyróżnijcie Pannę Młodą – oryginalna koszulka z listą zadań do wykonania podczas tego wyjątkowego wieczoru będzie cudowną i niezapomnianą pamiątką! Dodatkowo każde wykonane zadanie możecie odhaczyć na koszulce markerem.

   

    

Popularną alternatywą stały się także gry, my proponujemy te stworzone specjalnie z myślą o wieczorze panieńskim, gwarantując przy tym kupę śmiechu i zabawy!

Gra „Co ona wybierze?” lub „Kto najlepiej zna przyszłą Pannę Młodą” to fajny test dla koleżanek przyszłej Panny Młodej, który pozwala ocenić, jak dobrze ją znają. Dziewczyny spośród krótkich i prostych pytań wybierają daną odpowiedź, następnie porównują ją z odpowiedzią młodej. Za każdą poprawną otrzymują punkt. Wygrywa osoba, która zbierze najwięcej punktów.

   

Damska torebka to studnia bez dna. Aby podkręcić atmosferę na imprezie zagrajcie w „Co masz w torebce?”. Na kartach gry umieszczono osiem kategorii przedmiotów, a zadaniem uczestniczek jest wyszukanie danego przedmiotu w swojej torebce. Każdy przedmiot jest inaczej punktowany, wygrywa osoba mająca najwięcej punktów za ukryte w swojej torebce skarby. Alko-wyzwanie to kolejna świetna propozycja, która łączy w sobie przyjemne z pożytecznym oraz wielką dawkę dobrego humoru. Przed przystąpieniem do gry warto ustalić, jaką ilość alkoholu jesteście w stanie wypić, np. łyk drinka, jeden kieliszek wódki. Na kartach gry umieszczone zostały grafiki drinków oraz zadania w formie zdań, np. „Pij, jeśli masz na sobie coś różowego”. Pije ta osoba, do której pasuje akurat wybrane zdanie. Każde zdanie rozpoczyna się od sformułowania Pij, jeśli… i kończy inaczej, więc nikt nie ominie kolejki.

    

Test przedmałżeński, czy też Wiedza o sobie nawzajem to gry warte zachodu, gdyż jedna z uczestniczek imprezy, jeszcze przed jej rozpoczęciem, ma za zadanie wziąć na spytki Pana Młodego i zapisać jego odpowiedzi. W trakcie wieczoru panieńskiego Panna Młoda odpowiada na te same pytania, np. Kto będzie sprzątał w domu?, czy też „Jaką kawę pijesz?”. Następnie pozostałe uczestniczki porównują je z odpowiedziami Pana Młodego.

   

Lubicie wyzwania i macie dystans do samych siebie? Panieński pościg będzie dla Was idealną propozycją! Podzielcie się na dwie drużyny- Panny Młodej i Świadkowej, zabierzcie ze sobą karty do gry i ruszajcie w miasto! Każda z drużyn ma do wykonania inne zadania, np. „Pocałuj barmana”, albo „Przekonaj policjanta, żeby zrobił sobie z Tobą zdjęcie”- świetny humor i rozrywka na całą noc gwarantowana! Karty do gry „W domu” lub „W klubie” to talia 12 tematycznych kart przeznaczona w zależności od miejsca, w którym się znajdujecie- do gry w domu lub w klubie. Na kartach umieszczono zadania i dla Panny Młodej i dla pozostałych uczestniczek. Po wykonaniu wszystkich zadań główna bohaterka wieczoru otrzyma zaświadczenie, że zdała egzamin z dobrej zabawy.

   

   

Lubicie słodkości i dobrą zabawę? Bombonierka z krówkami, pod którymi zostały ukryte zadania to strzał w dziesiątkę! Każda krówka skrywa w sobie inne zadanie, np. „Pomaluj sobie usta bez użycia rąk”. Słodka i pożyteczna gra w jednym!

Wszystkie gry znajdziecie w naszym sklepie www.PannaiKawaler.pl Zapraszamy do zabawy!