Wieczór Panieński to okazja wyjątkowa, dlatego kieliszki na Wieczór Panieński również muszą być unikalne! Kolorowe nadruki, które je zdobią stwarzają ten pożądany klimat. Im bardziej “niegrzeczny” nadruk, tym lepsza zabawa!

Dobra impreza zwykle oznacza wyśmienite trunki! Upodobania smakowe są różne, dlatego trzeba przygotować się na każdą ewentualność. Dotyczy to zarówno samych składników oraz rodzaju napojów procentowych jak i zastawy! Dziś dostępny jest szeroki wybór kieliszków oraz szklanek, w których można podawać najpyszniejsze mikstury. To samo dotyczy kieliszków do wódki. Imprezowe shoty również zasługują na wyjątkową oprawę! Zwłaszcza kiedy szklane kieliszki do wódki posiadają pewną magiczną właściwość… 😉

Hot Shot

Gorące, męskie lub kobiece ciała to jest to, co najbardziej pobudza wyobraźnię! Już teraz możecie mieć je na swoich imprezowych kieliszkach. W zestawie o nazwie Hot Shot to wyjątkowe kieliszki na wódkę, gdzie na każdym umieszczony został mężczyzna w bokserkach lub kobieta w bikini^^ Postaci znajdują się na holograficznym tle w 3 kolorach: zielonym, niebieskim i fioletowym, co daje ciekawy kontrast. Spróbujcie nalać do kieliszków schłodzonej wódki, a wtedy… gorące Panie lub Panowie odsłonią nieco więcej!

    

     

Kamasutra TV

Nie od dziś wiadomo, że podczas Wieczoru Panieńskiego czy Kawalerskiego bardzo częstym motywem staje się kamasutra. Występuje ona w różnego rodzaju grach, kartach, zadaniach czy dekoracjach. Znajdziecie ją również na kieliszkach, lecz nie zawsze w standardowej formie. Specjalne kieliszki do shotów o nazwie Kamasutra TV przedstawiają klasyczne pozycje seksualne… z telewizorem oraz popcornem w tle! Jeżeli lubicie niestandardową rozrywkę i macie dystans do siebie oraz ogromne poczucie humoru, te kieliszki są właśnie dla Was!

    

W rytmie Disco

Dla tych, którzy kojarzą imprezę z dobrym rytmem i taneczną zabawą również znajdzie się coś ciekawego! Wyjątkowy zestaw kieliszków Disco zawiera zwariowane nadruki z zabawnymi tekstami, takimi jak: “pod ten bass”, “bania i na parkiet” czy “zdrowie DJ’a!”. Intensywne kolory niebieski I różowy oraz czarne tło dodają energii, a uniwersalne wzory sprawiają, że kieliszki przydadzą się jeszcze na niejednej imprezie!

Wszystkie propozycje super wytrzymałych kieliszków z imprezowymi nadrukami znajdziecie na www.PannaiKawaler.pl!