Wieczór Panieński to niezwykła okazja, aby popuścić wodzę fantazji! Liczą się nie tylko udane zabawy, smaczne przekąski czy doborowe towarzystwo, ale również… przebrania! Strój na wieczór panieński powinien być wyjątkowy, ale również wygodny. Może być odważny, nawet bardzo, ale tylko wtedy, gdy odważna jest również osoba, która będzie w nim paradować 🙂

Zwykle pośród strojów panuje moc kolorów, motywem przewodnim jest określony wzór lub jeden, konkretny styl modowy, zazwyczaj pochodzący z minionych dekad. Do wyboru jest wiele elementów oraz dodatków do stroju, można też zdecydować się na całościowy kostium. Plusem tego rozwiązania z pewnością jest gotowa już kompozycja, która zaoszczędzi czas na poszukiwania, minusem natomiast są niewielkie możliwości ingerencji w strój oraz zmiany poszczególnych elementów. Podczas wieczoru panieńskiego, kiedy uczestniczki przemierzają śmiało kolejne ulice i odwiedzając wybrane miejsca nikogo nie dziwi już widok strojów postaci symbolicznych, takich jak diabły, anioły, wróżki, baletnice, księżniczki, czarownice, a nawet superbohaterki.

Największą popularnością cieszą się zdecydowanie nakrycia głowy na wieczór panieński. Wśród nich królują oczywiście korona, diadem, diabelskie rogi, kokarda, uszy króliczka Playboy’a lub diadem z welonem. Większość z nich przymocowanych jest do opaski, która jest bardzo łatwa do zamocowania i praktyczna, ponieważ w dowolnym momencie można je zdjąć i założyć z powrotem. Ozdoby głowy to niecodzienny dodatek, który wspaniale prezentuje się na zdjęciach i pozwala choć na chwilę poczuć się kimś innym.

Aby było wiadomo, że dziewczyny są grupą, bez względu na rodzaj stroju, zawsze towarzyszy mu jakiś akcent wspólny. Do wyboru jest wiele opcji, jednak najciekawsze z nich to szarfa na wieczór panieński lub kolorowe przypinki na wieczór panieński, zawsze z zabawnymi tekstami! Dzięki nim z pewnością cała ekipa będzie przyciągać wzrok I poczuje się wyjątkowo, a same dodatki pozostaną wspaniałą pamiątką po wspólnej, szalonej nocy. Innym sposobem na podkreślenie wyjątkowego wyjścia są zabawne okulary w różnych kształtach oraz kolorach. Najlepiej sprawdzają się okulary w kształcie serc, okulary żaluzje lub specjalne okulary na wieczór panieński z błyszczącym brylantem i napisem Bride to Be.

Jeżeli podczas tego Wieczoru macie ochotę poczuć się jak prawdziwe Femme Fatale czekają na Was specjalne dodatki do stroju na Wieczór Panieński! Aby uwolnić swoją zmysłowość i podkreślić kobiecość oraz damską siłę możecie skusić się na wyjątkowy gadżet w postaci eleganckiego boa z piór w jednym z wielu kolorów. Boa sprawi, że w połączeniu z małą czarną, eleganckim makijażem oraz biżuterią będziecie wyglądały zabójczo!  Tak przygotowaną stylizację dopełni już tylko jedno: seksowna koronkowa maska, koniecznie czerwona lub czarna.

Wybór stroju na ten wyjątkowy wieczór to z pewnością świetna zabawa! Ozdoby i dodatki to nie tylko ekstra strój, ale również super gadżety do sesji zdjęciowej! Dzięki nim zarówno pamiątkowe zdjęcia jak i cały Wieczór Panieński pozostaną niezapomnianym przeżyciem. Komponując swoje wyjątkowe stroje nie zapomnijcie zajrzeć na www.PannaiKawaler.pl i wybrać coś dla siebie!