Wyśmienita zabawa i smaczne przekąski to podstawa udanej imprezy! A co Wy na to, żeby to połączyć?! Mamy na to sposób! Odpowiedzią jest wspaniała i elegancka bombonierka na Wieczór Panieński pełna pysznych, miękkich krówek mlecznych. W czym tkwi tajemnica odjazdowych, niezwykłych bombonierek? Sprawdźcie dalej!

    

Wygląd

Każda bombonierka ma nietypowy kolor, a ponadto ozdobiona jest unikalną, seksowną grafiką. Szary lub biały kolor tworzy niesamowity kontrast z umieszczoną na niej grafiką, a każda z grafik posiada swój jedyny w swoim rodzaju, pikantny charakter. Ciekawy wygląd mają również same krówki. Występują w trzech powtarzających się wzorach, wszystkie prezentują czarne lub białe tło, na którym umieszczone zostały między innymi usta, całuski, szpilki, kieliszki z drinkami lub napis „Party”. Możecie wybierać spośród wielu wariantów samych bombonierek, czekają na Was bombonierki o nazwach: Buziaczki, Strawberries, Sexy, Kisses czy Pole Dance. Seksowny, nagi, męski tors, dziewczyna na rurce czy moc krwistoczerwonych buziaków zdecydowanie podkręcą temperaturę na Waszej imprezie!

   

Zadania

Najważniejszą zaletą bombonierek są ukryte w krówkach ZADANIA! Zadania na Wieczór Panieński wypisane zostały na wewnętrznej stronie opakowań, więc aby poznać zadanie, Panna Młoda lub jej koleżanki najpierw muszą pozwolić sobie na słodką przyjemność! Chcecie dowiedzieć się jak Wasza przyjaciółka maluje usta bez użycia rąk? A może jak zdobywa numer lub całusa od przypadkowego faceta? Jeśli tak, to koniecznie musicie podarować jej specjalną bombonierkę i skorzystać z niej od razu podczas Wieczoru Panieńskiego! Taki prezent na pewno rozbawi Pannę Młodą do łez, a Wam dostarczy dużo śmiechu i wspaniałych chwil, które koniecznie trzeba będzie uwiecznić!

Smak

Krówki są miękkie, ciągnące się i mają przepyszny, mleczny smak. Są produkowane w Polsce, a dzięki swojej unikalnej recepturze wprost rozpływają się w ustach i nie jest to pusty slogan reklamowy. Musicie nam uwierzyć na słowo i… przekonać się same, zamawiając Waszą ulubioną bombonierkę! Znajdziecie je tylko w sklepie internetowym www.PannaiKawaler.pl