Rose Gold to kolor najczęściej wybierany na Wieczory Panieńskie! Co takiego magicznego ma w sobie ten kolor, że dziewczyny kochają się w nim bez pamięci? Zdradzamy ten sekret: to połączenie złota, które pozwala zabłysnąć, z różowym kolorem, czyli tym, co kobiety kochają najbardziej! Jak udekorować Wieczór Panieński w kolorze Rose Gold?

     

Dlaczego RoseGold?

Barwa ta ma w sobie coś magicznego: dzięki metalicznemu blaskowi pozwala poczuć się wyjątkowo, podkreśla styl i klasę, a jednocześnie dzięki nutce różu doskonale pasuje do szaleństw tej wyjątkowej nocy! Rose Gold może towarzyszyć Pannie Młodej oraz jej przyjaciółkom nie tylko w elementach stroju, makijażu czy prezentach, ale również w dekoracjach obecnych w całym imprezowym otoczeniu. Wiele dziewczyn organizujących Wieczory Panieńskie to właśnie ten kolor wybiera, jako kolor przewodni całej imprezy! Nie dzieje się to bez powodu, bowiem Rose Gold, czyli inaczej Różowe Złoto jest barwą uniwersalną, pasującą zarówno do party w stylu tropikalnym jak i w stylu glamour, czy pink!

     

Dekoracje w kolorze Różowego Złota

Najwięcej dodatków skupia się zwykle na stole z przekąskami, dlatego warto umieścić na nim całą zastawę właśnie w tym kolorze. W jej skład mogą wejść: talerzyki, kubeczki, słomki oraz dekoracyjne konfetti metalizowane, które przepięknie rozproszy światło i sprawi, że zdjęcia wyjdą jeszcze piękniej! Słodkie upominki dla dziewczyn znajdą swoje miejsce w przepięknych, składanych pudełeczkach lub eleganckich torebkach. Stół oraz inne elementy przestrzeni równie pięknie będą wyglądały, gdy ozdobi je wspaniała girlanda z metalicznych frędzli, poszczególne pęczki możecie również przywiązać do balonów, wypełnionych helem. Balon foliowy w kształcie gwiazdy lub klasyczne balony w kolorze Rose Gold doskonale dopełnią Waszą aranżację, nie możecie jednak zapomnieć również o absolutnym hicie ostatnich sezonów, jakim są balonowe litery i ułożony z nich napis, np. „Bride to Be” lub „Hen Party”.

     

     

      

Niech ten wpis będzie dla Was doskonałą inspiracją, a dodatki i dekoracje niezbędne do stworzenia wymarzonego Wieczoru Panieńskiego w kolorze Rose Gold znajdziecie na www.PannaiKawaler.pl

źródło zdjęć: pinterest.com i www.PannaiKawaler.pl