Jaki kupić prezent na wieczór panieński?

Na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć dobrej zabawy i oczywiście prezentów! Każda przyszła mężatka powinna być rozpieszczana przez swoje najlepsze koleżanki. Dlatego warto trzymać się kilku ważnych zasad, decydując się na prezenty dla Panny Młodej.  

W zależności od tego, jakie przyjęcie planujecie, każda z tych propozycji może zainspirować Was do stworzenia wyjątkowej atmosfery. Wieczór panieński jak sama nazwa wskazuje, wyklucza udział pana młodego ale warto wybierając prezent dla przyszłej żony, pomyśleć co ucieszy także jej przyszłego męża. Nie bójcie się, że wasza przyjaciółka się obrazi. Nieważne jak formalny jest wieczór panieński i czy obecna na nim będzie także mama i babcia panny młodej to jest zabawa.

Szczególne oznaczenie Panny Młodej

Oczywiście wasza koleżanka nie może wykręcić się od kolorowych szarf, welonów i kolorowych boa. To już tradycja! Opaska z rogami stała się swego rodzaju polską tradycją na wieczorach panieńskich, warto odczarować ten zwyczaj i zaproponować również wianek z białej gipsówki lub złotą mini koronę,  to naprawdę uszczęśliwi waszą przyjaciółkę.


Udekoruj miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie

Im więcej kolorowych, dziewczyńskich dodatków tym lepiej! Pamiętajcie, że niebawem wasza koleżanka zamieszka ze swoim wybrankiem. Kierując się wyborem kolorystyki, pomyślcie o tym co lubi lub co będzie pasować do wystroju nowego gniazdka. Balony na wieczór panieński to prosta i bardzo efektowna dekoracja. Wyjątkowy balon w kształcie napisu LOVE to fajna dekoracja oraz super dodatek do zdjęć z imprezy. Wystarczy dodać kilka drobnych balonów aby całkowicie zmienić wystrój pomieszczenia.

Prezenty

Warto przygotować upominek, który panna młoda będzie mogła zachować na pamiątkę. Księga Wspomnień Wieczoru Panieńskiego to super niespodzianka dla przyszłej mężatki. Można ją uzupełniać na bieżąco, aby żadne wspomnienie nie umknęło podczas szaleństwa na Waszej imprezie.

Nie pozwólcie, aby pan młody czuł się opuszczony. Zadbajcie również o specjalny zestaw dla Panny Młodej, przydatny na gorące wieczory. Przyszły mąż będzie zachwycony.

Jeżeli organizujecie swojej przyjaciółce wieczór panieński i szukacie pomysłów na zadania do wykonania, prezenty czy dekoracje na panieński. Albo będą Wam potrzebne przebrania panieńskie i dodatki  jak welony, opaski, korony to wszystko znajdziecie u nas na stronie www.PannaiKawaler.pl. To ogromny zbiór propozycji gadżetów i dekoracji pasujących zarówno na wieczór panieński w domu, jak też na imprezę na mieście (na kawalerski też coś mamy). Wszystko co potrzebne jest do zorganizowania wyjątkowego wieczoru! Zapraszamy do przejrzenia gadżetów i wybrania prezentów i akcesoriów na wieczorną imprezę, którą wspominać będziecie przez długie lata!