Wieczór Panieński powinien być bogaty w różne atrakcje, dzięki którym przyszła Panna Młoda nie zapomni go do końca życia. Oprócz zorganizowania świetnej imprezy, wymyślenia prezentów oraz różnych atrakcji dla Waszej Królowej Nocy pomyślcie o wyjątkowej pamiątce z Wieczoru Panieńskiego. Dziś prezentujemy ponadczasowy upominek, który zawsze jest trafionym prezentem.

Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego to piękny oraz wzruszający prezent będący wyjątkowym upominkiem, a zarazem trwałą pamiątką, która będzie nośnikiem wspomnień z ostatniej imprezowej nocy w stanie panieńskim. Wasza przyszła mężatka będzie mogła sięgnąć po księgę ze wspomnieniami i przywołać niemalże natychmiast obraz beztroskiej nocy przepełnionej szaloną zabawą. Nic tak nie wzrusza jak wpisy dziewczyn, dedykacje, życzenia oraz zdjęcia. Zapiski, które zgromadzicie w czasie imprezy panieńskiej będą namacalnym dowodem na to że wieczór panieński był pełen niesamowitych i ciekawych chwil.

Wasza księga powinna zawierać wpisy z życzeniami, porady dla przyszłej panny młodej, dedykacje, zdjęcia z imprezy oraz spontaniczne wpisy dotyczące napotkanych podczas wydarzenia przygód. Wszystko koniecznie udokumentujcie w wybranej księdze, a potem ofiarujcie taką pamiątkę przyszłej mężatce. Zawsze będzie mogła sięgnąć po swoją księgę pocieszenia w chwilach smutku, a przede wszystkim tęsknoty za życiem niezależnej singielki.

 

 

W ofercie prezentów dla Panny Młodej Księga Pamiątkowa Wieczoru Panieńskiego występuje w wielu wariantach graficznych oraz kolorystycznych. Z pewnością wybierzecie odpowiednią księgę dla Waszej przyszłej mężatki. Księga z wieczoru panieńskiego występuje w dwóch wariantach jeśli chodzi o wypełnienie – możecie wybrać taką księgę, która będzie miała klasyczne białe kartki, bądź też z czarnymi kartkami – wtedy koniecznie zaopatrzcie się w specjalny mazak do pisania po czarnej powierzchni – u nas znajdziecie go w kolorze złotym lub srebrnym co daje niesamowity efekt – tusz po wyschnięciu będzie się delikatnie mienił 😉 Dzięki bogatej ofercie wzorów na okładkę księgi możecie dopasować ją do charakteru oraz upodobań przyszłej panny młodej. Dodatkowo umieszczona personalizacja czyli nadrukowane imię na okładce będzie pięknym prezentem oraz miłym dodatkiem do samej księgi. Królowa nocy poczuje się doceniona oraz najważniejsza, a o to właśnie chodzi podczas wieczór panieńskiego – przyszła Panna młoda niech czuje się jak gwiazda, niech błyszczy i niech zbiera wpisy, pamiątki i niezbędną dokumentację do uzupełnienia zapisów, po które chętnie wróci po latach w stanie zamężnym. Księga Pamiątkowa Wieczoru Panieńskiego musi przetrwać i być żywym dowodem na to co się tego pamiętnego wieczoru wydarzyło.

DLA ROMANTYCZEK

Dla delikatnych i rozmarzonych romantyczek mamy księgi pamiątkowe z subtelnym zdobieniem oraz przeważającą kolorystyką jasnego różu. Księga Pamiątkowa Różowa Akwarela została zaprojektowana tak, aby wzór przypominał muśnięcie pędzlem z akwarelą. Wszystkie miłośniczki bling ring na pewno ucieszą się na widok księgi z wielkim pierścieniem brylantowym na okładce. Każda miłośniczka bajkowych klimatów w stylu Kopciuszka padnie na widok księgi French Bride.​

 

DLA FANEK MOTYWÓW BOHO & TROPICAL

Miłośniczce roślinnych zdobień i owocowych smaków możecie ofiarować księgę, której okładka jest ozdobiona fikuśnymi ananasami, motywami zwierząt i roślin w klimatach Boho oraz Tropical – zobaczycie, soczyście owocowe okładki i świeże zdobienia roślinne wywołają uśmiech na twarzy Waszej obdarowanej. Możecie też sprezentować na szczęście księgę wspomnień ze zdobieniem przedstawiającym łapacz snów.

 

DLA ODWAŻNYCH KUSICIELEK

Dla odważnych, rządnych przygód i emanujących seksapilem przyszłych mężatek mamy nieco bardziej niegrzeczne propozycje. Księga Pamiątkowa Wieczoru Panieńskiego w stylistyce KatWoman to bardzo fajny pomysł na prezent dla Waszej kocicy ^^ Księga z motywem seksownej bielizny czy z umięśnionym męskim torsem nadaje się dla tej, która kocha piękne ciała i dobrą bieliznę. Natura prawdziwej uwodzicielki zostanie uchwycona za pomocą grafiki na księdze.​

 BUZIACZKI NA POŻEGNANIE SINGIELKI

Oczywiście możecie Waszą przyszłą Panną Młodą pożegnać wysyłając jej buziaczki na szczęście i pożegnanie. Księgi pamiątkowe z klasycznymi odciskami ust na okładce to ponadczasowy wzór, który cieszy się wielką popularnością.

 

Pamiętajcie, że księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego do szczególny rodzaj pamiątki, której nie może zabraknąć na imprezie. Szalejcie, wznoście toasty, bawcie się, tańczcie i śpiewajcie, róbcie zdjęcia i wszystko uwieczniajcie w księdze pamiątkowej wieczoru panieńskiego.

Księgi znajdzie w zakładce prezenty dla Panny Młodej ➡ księgi i plakaty oraz w w zakładce kolekcje jakie są dostępne na stronie. Każda księga zawiera motyw przewodni kolekcji, do której została zaprojektowana. Całą imprezę oraz inne dodatki możecie zaaranżować w wybranym przez Was stylu, który najbardziej będzie pasował do Królowej Nocy czyli przyszłej panny młodej.