Któż nie lubi niespodzianek. Wszyscy kochamy być zaskakiwani. Towarzyszy przy tym dreszczyk emocji oraz ekscytacja co za chwilę się wydarzy.

Taki efekt zaskoczenia możecie wywołać na Waszej przyszłej Pannie Młodej za pomocą super produktu, który nie dość, że pomoże Wam rozkręcić imprezę na wieczorze panieńskim to jeszcze pobije między Wami ekscytację. Dlatego, aby każda chwila na Waszej imprezie panieńskiej była niezwykła i niezapomniana prezentujemy super pomysł na rozrywkę. Gra na wieczór panieński z zadaniami ukrytymi pod zdrapkami! Tak, emocje podczas tej gry sięgną zenitu, ponieważ żadna z Was nie będzie wiedziała co znajduje się pod zdrapką.

USUŃ ZDRAPKĘ I SPRAWDŹ JAKIE MASZ ZADANIE DO WYKONANIA

Gra zawiera 16 pięknie zaprojektowanych kart, na których są umieszczone zadania dla Was bądź Waszej Panny Młodej. Jakie zasady przyjmiecie zależy tylko od Was.

Każda z kart posiada napis Szalone zadanie na dziś oraz grafikę z wielkim, bogato zdobionym pierścionkiem, wewnątrz którego znajduje się tajemnicze złote pole. Jak się okazuje jest to zdrapka. Po tym jak ją usuniecie ukaże się dziewczynie, która właśnie wylosowała kartę zadanie jakie ma do wykonania.

Oj będzie się działo. GRA na Wieczór Panieński Szalone Zadanie na Dziś ma ukrytych dla Was 16 szalonych zadań na wieczór panieński. Zadania są tak obmyślone, aby zabawa była możliwa, zarówno podczas gdy wieczór panieński odbywa się w domu, jak i w klubie. Zaszalejcie podczas tej wyjątkowej imprezy i zagrajcie w naszą najnowszą grę na panieński z zadaniami ukrytymi pod zdrapkami. Ależ to będzie ciekawy moment imprezy. Najpiękniejsze jest to, że żadna z Was nie wie co się kryje pod zdrapką, zabawa zatem będzie przednia.

 

USUŃCIE ZDRAPKĘ I SPRAWDŹCIE JAKA POZYCJA JEST DZIŚ DO PRZETESTOWANIA 

W temacie zdrapek mamy jeszcze Wam do zaoferowania mega odjazdowy prezent dla zakochańców, dla świeżo upieczonych małżonków, czyli po prostu dla Waszej Panny Młodej i jej przyszłego męża.

Same wiecie ile zdrapki dają radości, zachęcają do zabawy i wzbudzają wielką i nieposkromioną ciekawość oraz przynoszą wiele radości i śmiechu, dlatego mamy dla Was propozycję na prezent dla nowożeńców:

Plakat na miesiąc miodowy z pozycjami łóżkowymi ukrytymi pod zdrapkami.

Na pięknie dekorowanym plakacie znajdują się miniaturki z pozycjami łóżkowymi do wypróbowania ^^ żeby było ciekawiej każda z 30 pozycji została ukryta pod zdrapką. Państwo Młodzi, aby przejść do właściwej części gry muszą sobie upolować jedną zdrapkę i wspólnie odkryć jaka pozycja na dziś się pod nią kryje. Jeśli swojej przyszłej pannie młodej podarujecie ten plakat na panieńskim – uwierzcie taki prezent na miesiąc miodowy to strzał w dziesiątkę.

Pozycje ukryte pod zdrapkami wzbudzą w obdarowanej młodej parze ciekawość oraz chęć zgłębiania tajemnych pozycji, które zostały ukryte pod zdrapkami, dlatego nie zastanawiajcie się zbyt długo. Prezent ze zdrapką to bardzo ciekawa propozycja, aby wręczyć go na wieczorze panieńskim czy z okazji ślubu.