Spinki do mankietów mogą być nie tylko eleganckim i gustownym dodatkiem, ale mogą także pełnić funkcję informacyjną 😉 Możecie podarować ekipie na wieczór kawalerski gustowne spinki do mankietów. 

W ofercie znajdziecie wiele ciekawych, ale także zabawnych propozycji, wzory są na tyle uniwersalne, że dla każdego faceta znajdzie się ten idealny, odzwierciedlający jakąś nieprzypadkową cechę, tego który je nałoży. 

Wiadomo, że Panowie lubią chodzić stadami, tzn. większymi grupami i zapewne ekipa pana młodego, która dotrzyma mu towarzystwa podczas ostatniej nocy wolności i szalonej zabawy jaką jest wieczór kawalerski będzie liczna. Obstawa musi być, gdyby szaleństwo kawalerskiej nocy nabrało niebezpiecznego tempa 😉 Ekipę Pana Młodego na wieczór kawalerski należy wyposażyć w te oto piękne spinki do mankietów ze zobowiązującym podpisem The best groom  support. Tak odpicowana ekipa z pewnością zrobi dużo szumu na mieście.

Kolejne ciekawe wzory przypinek mamy dla Waszego ekipowego przystojniaka. Zawsze znajdzie się w grupie osobnik ze szczególnym nastawieniem do siebie i swojej przestrzeni. Uwodzicielski, szarmancki oraz romantyczny łamacz kobiecych serc musi mieć koniecznie na wieczorze kawalerskim spinki do mankietów, które obnażą jego prawdziwą naturę.

Oczywiście dla każdego uczestnika imprezy na wieczorze kawalerskim znajdzie się idealnie pasująca para spinek do mankietów. Pamiętajcie, że odpowiednie wyróżnienie należy się najbliższym, z którymi trzeba utrzymywać dobry kontakt i życie w przyjaźni, dlatego nie zaszkodzi wyróżnić za pomocą spinek do mankietów brata Panny Młodej, tatę, dziadka czy teścia. Warto już od początku dbać o świetne relacje rodzinne, nigdy nic nie wiadomo, kiedy i gdzie trzeba będzie załatwić ważną sprawę ze szwagrem czy teściem.

Oczywiście należy także zadbać o szczególne wyróżnienie dla świadka na wieczór kawalerski. Spinki do mankietów znajdziecie i w tej wersji, aby nikt na imprezie nie miał wątpliwości kto jest tutaj najważniejszy, oczywiście zaraz po panu młodym.

 

 

 

 

 

 

W ofercie znajdziecie wiele wzorów i kolorów do wyboru przy produkcie jakim są spinki do mankietów. Możecie spinkami obdarować także gości weselnych, ponieważ dostępne wzory idealnie nadają się również na tę okazję. Wyróżnijcie najlepszego tancerza, albo pomóżcie kawalerowi do wzięcia pomóc znaleźć miłość za pomocą spinek do mankietów z wzorami, które wyróżnią te oto osoby. Ciekawe gadżety ślubne znajdziecie w naszej ofercie. Dla Pań mamy cudowne pierścionki z przezabawnymi wzorami do wyboru

 

Jeśli szukacie ciekawych propozycji na wieczór panieński czy wieczór kawalerski zaglądajcie na stronę pannaikwaler.pl
Tam znajdziecie szeroką ofertę produktów na te okazje.