Szukasz pomysłów na niegrzeczny wieczór panieński? Sprawdź nasze 6 propozycji. 

Niegrzeczny wieczór panieński. Tradycyjnie tematem przewodnim wieczoru panieńskiego był zawsze i jest nadal  penisek! Ulubiony motyw dziewczyn  na ten jedyny w swoim rodzaju dziki wieczór sprawi, że Panna Młoda na pewno zarumieni się, a gadżety z tym motywem wzbudzą wiele radości.

Kolorowe słomki z humorystycznym akcentem, na 100% pomogą w rozkręceniu atmosfery Waszej imprezy. Już nigdy picie drinków nie sprawi tyle radości.

Kolorowe przypinki na wieczór panieński ozdobione oczywiście w figlarne peniski , do wyboru w 4 wzorach: „Przyszła Panna Młoda”, „Bride to Be”, „Super Świadkowa” oraz”Wieczór Panieński , sprawią, że uczestniczki zabawy będą zwracały na siebie uwagę innych bawiących się w klubie.

Balony z kawalerem, z zabawnym nadrukiem będą ekstra dekoracją i zabawnym dodatkiem do Waszej imprezy. Wyobraźcie sobie zdjęcia z imprezy ! To będzie świetna pamiątka, która zawsze wywoła uśmiech.

 

Kieliszki do wódki z przystojniakami będą zabawnym, kolorowym i jakże smakowitym dodatkiem na wieczór panieński. Na pewno rozgrzeją atmosferę podczas Waszego wieczoru panieńskiego, zwłaszcza jak użyjecie ich do gier i konkursów.

 

Ciacho musi być przecież na panieńskim ! Powinno cieszyć nie tylko kubki smakowe ale również i oczy! Opłatek na tort  z personalizacją i  wyjątkowo smakowitą grafiką męskiego seksownego torsu, pięknie udekoruje Twoje ciasto. Przyszła Panna Młoda z wypiekami na twarzy pokroi takie cudeńko!

Grzecznie czy grzecznie? Taka gra na imprezę doda nieco pikanterii całej atmosferze. „Czy miałaś kiedyś sny erotyczne ze swoim szefem?” – udzielanie niektórych odpowiedzi na bardzo intymne pytania zawarte na kartach, może przysporzyć wiele wybuchów śmiechu i masę rumieńców.