Próbujesz wymyślić kilka pomysłów na swój pełen wrażeń wieczór panieński ? Podpowiadamy najpopularniejsze pomysły na imprezę .

Jeśli Twój Wielki Wieczór już czai się za rogiem, zdecydowanie powinnaś zacząć wymyślać potencjalne tematy na swój wieczór panieński. To jedno z najbardziej pamiętnych wydarzeń przedślubnych, podczas których możesz spędzić trochę czasu z najlepszymi przyjaciółkami. Bo to nie tylko wyjście na imprezę, ale również wieczór wypełniony zabawnymi zajęciami w ulubionym gronie. To wydarzenie jest zazwyczaj planowane przez twoją druhnę, ale powinnaś być przygotowana na wypadek, gdyby planowany wypad nie bardzo był w Twoim guście. Zawsze możesz podpowiedzieć kilka pomysłów do rozważenia.

Niezależnie od tego, czy uderzasz w miasto, czy chłoniesz słońce, sprawdź najlepsze pomysły na wieczór panieński.

Wino w górę

Jeśli zastanawiałaś się nad wieczorem panieńskim, który obejmuje próbowanie różnych smaków wina, mamy dla ciebie  pomysł. Spędź swój ostatni dzień przed zamążpójściem, zwiedzając różne winiarnie ze wszystkimi swoimi najlepszymi przyjaciółkami . Ten temat na wieczór panieński jest świetnym wyborem, jeśli lubisz nalewać kieliszek wina za kieliszkiem 🙂 Ty i twoje koleżanki możecie spędzić weekend na terenie jakiejś winnicy lub wybrać się tylko na wieczór degustacji. Proponujemy zarezerwować prywatną degustację,  wówczas możecie poszerzyć swoją wiedzę o winach, odmianach, sposobie produkcji, a nawet wziąć kilka butelek do domu 😉 Idealne na wypad będą przypinki z napisami, które wyróżnią Przyszłą Pannę Młodą,  Świadkową i całą świtę panieńską. To sprawi, że wieczór panieński będzie jeszcze bardziej wyjątkowy

Przypinki personalizowane Wieczór Panieński

 

Przypinki personalizowane Królowa Nocy

Fit and Fun

Motyw fitness na imprezę panieńską jest stworzony dla młodych dziewczyn, które uwielbiają treningi i trenują kiedy tylko mogą . Dlatego uważamy, że możesz aktywnie spędzić czas ze swoimi  kumpelami  i wyskoczyć weekend wypełniony zajęciami, które podsycają twoją miłość do wypoczynku na świeżym powietrzu i treningów. Wystarczy zapisać się na zajęcia sportowe, które poprawią nastrój i energię wszystkich przyjaciółek nawet tych które nie trenują na codzień, takich jak lekcje tańca lub sesje jogi . Zajęcia takie  będą świetnym sposobem na spędzenie weekendu ze wszystkimi dziewczynami i sprawią, że poczujesz się odmłodzona na swój wielki dzień! Wybierz swojej drużynie na wyjazd jednakowy strój. Koszulka Bride, to świetny gadżet na zajęcia  i fajna pamiątka.

 

Koszulka Bride kryształki Swarovskiego

Rajd po mieście

Jeśli lubisz życie nocne i dobrą zabawę , Rajd po mieście jako wieczór panieński jest właśnie dla Ciebie! Zbierz swoje dziewczęta i wyjdźcie w swoich ulubionych szpilkach na nocne zwiedzanie. Zdecydowanie sugerujemy wybranie na początek jakiegoś modnego baru karaoke aby rozruszać towarzystwo. Rozśpiewany pochód może wówczas ruszyć w miasto. Kolejnym punktem może być koncert ulubionego piosenkarza lub grupy. Możecie też obrać jedną ulice w mieście i zawitać do każdego otwartego miejsca z rozrywką.  Aby Wasz rajd był kolorowy i radosny, przydadzą się Wam z pewnością różnorodne przybrania głowy. Welony, opaski, korony, wianki, śmieszne uszy to idealna opcja na podkreślenie tego radosnego wieczoru.

 

Wellness i SPA

Spędź weekend na rozpieszczaniu siebie i swoich przyjaciółek. Wieczór panieński  w SPA to marzenie każdej dziewczyny bez względu na wiek. Niezależnie od tego, czy zarezerwujesz apartament w przytulnym górskim kurorcie, czy zdecydujesz się na pobyt nad morze albo środku miasta w miejskim ośrodku SPA, pomysł jest idealny dla przyszłej panny młodej i jej przyjaciółek szukających relaksu i wypoczynku. Spędzony czas na zabiegach i rozmowach na pewno wpłynie na  Was kojąco i poprawi samopoczucie po tygodniach pełnych przygotowań do ślubu.Możesz nawet oznaczyć swoje kumpele  poprzez tatuaże na wieczór panieński aby podczas wylegiwania się lub wykonywania pięknych paznokci pokazywały że należą do najlepszej drużyny, do Drużyny Panny Młodej.

 

Tatuaże drużyna Panny Młodej

Hawajskie Party

Dzwonisz w letnią sobotę do wszystkich swoich kupel i zapraszasz na … plażę! Każda dziewczyna, kobieta, panna i przyszła mężatka uwielbia chłonąć słońce. Zaproś je na wspólne plażowanie i wieczór  inspirowany tropikami. Taki pomysł na imprezę jest idealny na plażowy wieczór panieński. Zaopatrz się  koniecznie w niezbędne gadżety!. Kubki plastikowe flaming , kolorowe talerzyki, plastikowe noże i widelce , flamingi pikery  i przyjęcie gotowe. Kilka balonów flaming dopełni resztę klimatu. Pozostaje tylko dobry humor i party gotowe.

 

Kubki plastikowe Flaming

Flamingi pikery

Balon flaming