Wieczór Panieński nie może się odbyć bez przyjaciółek czyli zacnego grona Team Bride. Cała organizacja spoczywa na tych najbliższych koleżankach, na które zawsze można liczyć. Aby docenić Was kochane świadkowe, druhny, przyjaciółki czyli prosto ujmując Drużyno Panny Młodej mamy dla Was niespodziankę. Kolekcja Przyjaciółki już niedługo pojawi się w naszej ofercie.

Uchylamy rąbka tajemnicy i już teraz przedstawiamy Wam piękną grafikę z naszej najnowszej kolekcji Przyjaciółki. Dostępna jest już Księga Wieczoru Panieńskiego z tej kolekcji, gdzie widać, że motywem przewodnim jest przyszła Panna Młoda oraz jej przyjaciółki czyli team bride.

Zgromadzone wokół przyszłej panny młodej jej najwierniejsze towarzyszki to idealna grafika przedstawiająca gorączkowe przygotowania do ślubu. Oczywiście wiemy, że najbardziej lubicie personalizację, dlatego tworząc kolekcję Przyjaciółki szczególnie o tym pomyśleliśmy. Prawdziwą gratką zatem jest możliwość wyboru fryzury dla panny młodej, aby w każdym szczególe ta najważniejsza postać na przypominała przyszłą pannę młodą.

 

 

Jeśli już jesteśmy w temacie nowości oraz tego co nas czeka w trwającym sezonie na organizację wieczorów panieńskich podsuwamy Wam także nasze najnowsze prezenty dla przyszłej Panny Młodej

Punktem wyjścia jest wyjątkowe pudełko prezentowe z bardzo kobiecą grafiką. Motyw pięknej, długonogiej kobiety w postaci pięknego, obfitego w żywe kolory rysunku zdobi wieczko pudełka prezentowego. Oczywiście w naszym pudełku nie może zabraknąć personalizacji, dlatego umieścimy na nim imię przyszłej panny młodej.

 

Jako drużyna panny młodej musicie pomyśleć o wszystkim, ponieważ podekscytowana przyszłym nowym życiem Wasza przyjaciółka może o czymś zapomnieć. Dlatego na prezent możecie jej podarować ekstra seksowne gadżety, które na pewno przydadzą się jej już po ślubie 😉

Nasze propozycje na to, co możecie jako przyjaciółki podarować przyszłej pannie młodej to ekstra seksowny zestaw z czarną koronkową maską i piórkiem na patyczku oraz zwiewna i uwodzicielska biała koronkowa bielizna.

Te oraz wiele innych propozycji na prezent dla przyszłej panny młodej od przyjaciółek oczywiście znajdziecie w sklepie pannaikawaler.pl

Nie zapomnijcie także, że mamy tatuaże team bride, które możecie sobie nakleić zarówno podczas szalonej nocy wieczoru panieńskiego ale też jet to idealna forma oznaczenia drużyny panny młodej na ślubie.