Najlepsze Przyjaciółki to coś więcej niż zwykłe koleżanki. Są jak prawdziwe siostry. Wspierają, razem dzielą smutki i radości. Potrafią doprowadzić cię do szaleństwa, rozzłościć cię ale i rozśmieszyć do łez. To z nimi chcesz dzielić swoje najważniejsze chwile w życiu. To one są bohaterkami największych twoich przygód, a wieczór panieński to przygoda Twojego życia. 

 

Kolekcja Przyjaciółki została zaprojektowana z myślą o  przyszłej Pannie Młodej w otoczeniu swoich najbliższych przyjaciółek. Grafika, która zdobi całą kolekcję jest subtelna, romantyczna i bardzo kobieca. Motyw przewodni nawiązuje do przygotowań do ślubu, spotkań z przyjaciółkami , wieczoru panieńskiego oraz najpiękniejszej więzi jaką jest przyjaźń.

BILECIKI NA WIECZÓR PANIEŃSKI


Znajdziecie w tej kolekcji  piękne, personalizowane bileciki, oczywiście z grafiką Przyjaciółek, napisem Wieczór Panieński, imieniem panny młodej oraz datą wieczoru panieńskiego. Na odwrocie znajduje się zabawny wierszyk, skierowany do wszystkich uczestniczek imprezy, wypisany elegancką, różową czcionką :

Dziś w tę wyjątkową noc,
przygód i wrażeń moc!
Dalej baw się i bez liku śmiej, 
najlepszą imprezę w życiu miej!
Taki drobiazg, podkreśli mocno charakter imprezy panieńskiej oraz będzie piękną ozdobą przy nakryciach stołu.

TABLICZKA REZERWACJA

Tabliczka z rezerwacją na stolik, to świetny pomysł na oznaczenie miejsca w klubie, gdzie będzie się bawiły podczas wieczoru panieńskiego. Niech wszyscy się dowiedzą kto jest królową nocy. Równie dobrze, będzie wyglądać na domówce, podkreślając znaczenie wieczoru. Tak gadżet to również piękna pamiątka, zwłaszcza, jeżeli wszystkie przyjaciółki podpiszą się na niej.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA

Wieczór panieński to bardzo wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w życiu przyszłej Panny Młodej, które świętuje w towarzystwie swoich najbliższych przyjaciółek. Przy takim wydarzeniu, Księga Pamiątkowa to nieodzowny element wieczoru. Każda z  Was, przyjaciółek przyszłej mężatki, będzie chciała przekazać wiele cennych rad i  życzliwych słów na nowej drodze życia, Koniecznie musicie to utrwalić. Życzenia szczęścia i wsparcia Panny Młodej w tym trudnym okresie będą dla niej wyjątkową pamiątką.

NIESPODZIANKA

Prawdziwą niespodzianką tej kolekcji jest to, że fryzurę Panny Młodej możecie zmienić tak, aby postać graficzna jak najwierniej naśladowała Waszą Przyjaciółkę, a jest w czym wybierać:

 

Kolekcji Przyjaciółki  jest pełna romantyzmu, subtelności oraz delikatności. Kolorem przewodnim kolekcji jest delikatny pudrowy róż, który idealnie komponuje się z bielą. Panna Młoda w towarzystwie swoim przyjaciółek – druhen to świetny pomysł na dekorację Wieczoru Panieńskiego. Zobacz pozostałe produkty, które przygotowaliśmy dla Was z serii Przyjaciółki – www.PannaiKawaler.pl