Księga Pamiątkowa Wieczoru Panieńskiego czy jest potrzebna?

Każda przyszła Panna Młoda powinna przeżyć swój wieczór panieński w gronie przyjaciół i bliskich jej osób. Nie jest to zwyczajny wieczór! W końcu jest to ostatni moment na szaleństwo przyszłej Panny Młodej i pożegnanie jej wolnego stanu. Planując ten jedyny w swoim rodzaju wieczór przyszłej mężatce oraz jej towarzyszkom zapewniamy niezapomniane wrażenia! Planujemy imprezę w domu lub w wynajętym apartamencie, party w klubie lub kolację w restauracji. Czasem wypad do centrum rozrywki, a czasem wieczór w SPA. Wrażeń, emocji cała moc. Jak zapisać je na dłużej?! Oczywiście Księga Pamiątkowa Wieczoru Panieńskiego !

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczór Panieński

IDEALNY POMYSŁ

To idealny pomysł aby utrwalić te piękne chwile, ten moment szaleństwa i wolności 😉 Księga wspomnień to gadżet, którego nie może zabraknąć na Waszej Imprezie Panieńskiej. Nie dość, że wspaniała pamiątka, to jeszcze super niespodzianka dla przyszłej mężatki. Efektowny dizajn, łączący najnowsze trendy imprezowe oraz mnóstwo stron z wysokiej jakości białego lub czarnego papieru, zapewni Wam najlepsze warunki do spisania życzeń, dobrych rad na przyszłość i oczywiście wspomnień z szampańskiej zabawy.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Królowa Nocy

PERSONALIZACJA 

Personalizowane oprawy z imieniem Panny Młodej i datą Wieczoru Panieńskiego, to jest to co zachwyci  Waszą przyjaciółkę. Taką księgę można potraktować również jako album i wklejać zdjęcia „na gorąco” z Wieczoru Panieńskiego, dzięki czemu stanie się ona wyjątkową relacją z przebiegu szaleństwa panieńskiego. Zbierzcie wszystkie wspomnienia, życzenia i porady w jednym miejscu.

 

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Bling Ring

RÓŻNORODNOŚĆ
Księgi występują w różnych wzorach, kolorach i klimatach, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Wszystkie karty ksiąg są czyste, mają kolor biały lub czarny do wyboru. Wy decydujecie czy będą to księgi na pamiątkowe wpisy, albumy na zdjęcia z panieńskiego czy miejsce, do którego wkleicie drobne pamiątki lub podarunkowe karty z życzeniami.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Różowa Akwarela

GRAFIKA
Każda Księga posiada, wyjątkową okładkę, wykonaną w pięknych wzorach graficznych, które zachwycą Pannę Młodą i każdą z Was. Wybierzcie, które bardziej pasują do Waszej Przyjaciółki lub klimatu i aranżacji Panieńskiego. Możliwość umieszczenia imienia przyjaciółki sprawi, że będzie to prezent bardzo osobisty. Na pewno przyszła mężatka, będzie wracać do tych wspomnień z sentymentem.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Dream Catcher

Taka pamiątkowa księga to genialny pomysł na prezent dla Panny Młodej. A który wzór podoba się Wam najbardziej? 😉