Wesela są serią niepowtarzalnych momentów, które szczególnie Panna Młoda zapamiętuje na całe życie. Dzień ślubu jest bardzo intensywny, od samego ranka do późnego wieczora. W trakcie przygotowań do sesji fotograficznej bardzo ważne jest aby Panna Młoda czuła się komfortowo. Momenty podczas, których wykonywania jest fryzura ślubna czy makijaż, warto pomyśleć o wygodnej odzieży.  Sklep  Pannai Kawaler.pl przygotował własnie na tę okazję satynowe szlafroki dla Panny Młodej.

Uniwersalny dla Panny Młodej

Szlafrok to najmodniejszy prezent na wieczór panieński w tym sezonie! Zwiewna, delikatna satyna występuje w dwóch grubościach. Tkanina cieńsza jest lekko przezroczysta, natomiast grubsza, całkowicie kryjąca. Szlafroki ślubne są w kolorze śnieżnej bieli, z ozdobnymi koronkowymi rękawami. Uniwersalny napis na plecach „Panna Młoda”, powoduje możliwość wysłania przesyłki już w ciągu 24 h.

Napis możecie zamówić w trzech wariantach kolorystycznych: złotym, ciemno różowym oraz czarnym.  Szlafroki ślubne z napisem w  kolorze złotym i ciemno różowym, są cieniowane i sprawiają wrażenie brokatowych. Ślicznie odbijają sztuczne światło. Aby Wasz podarunek prezentował się elegancko, możecie zapakować go w dziewczęce pudełko, dostępne w naszej ofercie. To będzie piękny prezent dla Przyszłej Panny Młodej, który będzie mogła wykorzystać już podczas przygotowań do ślubu!

Perfekcyjna Pani Domu 

Perfekcyjna Pani Domu

Kolejną propozycją naszego sklepu jest personalizowany szlafrok dla przyszłej mężatki z pięknym napisem w kolorze ciemno różowym „Perfekcyjna Pani Domu” . Dodatkowo obok wydrukujemy imię Waszej koleżanki. Napis jest wykonany na plecach nowoczesną, elegancką czcionką. Rozkloszowane, wygodne rękawy satynowego szlafroka są obszyte delikatną, śnieżnobiałą koronką. Taki prezent stanie się dla Waszej przyjaciółki nie tylko wspomnieniem, ale także symbolem najważniejszych przygotować w życiu jako narzeczonej. Każda przyszła Panna Młoda pokocha ten ubiór na zabój.

Cała w kwiatach

Szlafrok z kwiatowymi elementami w kształcie serca oraz z wpisanym w nie imieniem Panny Młodej, to doskonały wybór na prezent dla dziewczyny, która kocha kwiaty. Taki prezent na pewno przyda się na chwile gorączkowych przygotowań przed powiedzeniem swojemu ukochanemu, przysięgi i tego ważnego słowa ´TAK´. Wybierając ten wyjątkowy look, wybierzecie pierwszy “ślubny look” tego dnia. Panna Młoda będzie mogła czuć się od rana swobodnie. Oczywiście  szlafrok, jest do wyboru w dwóch wariantach grubości tkanin, zwiewnej, lekko prześwitującej i kryjącej.

Mrs…

No i nasz prawdziwy bestseller !!! Szlafrok jak pozostałe w ofercie wykonany jest z białej satyny ozdobionej  dużym napisem w kolorze złota lub ciemno różowym z nowym nazwiskiem świeżej mężatki. Napis „Mrs ….” nanoszony jest specjalną techniką, która sprawia wrażenie połyskujących klejnocików, pięknie mieniących się w sztucznym oświetleniu.Taki prezent na wieczór panieński , z pewnością zamieni się w cudowną pamiątkę ze ślubu. Panna Młoda z dumą będzie prezentować swoje nowe nazwisko podczas przygotowań do ślubu jak i po ślubie 🙂

Geometric Heart

Nadążając za najmodniejszymi trendami powstał wzór dla tych dziewczyn, które lubią być zawsze na topie. Napis „Panna Młoda” wpisany w moden w tym sezonie, geometryczne serce, wygląda bardzo nowocześnie i zjawiskowo. Taki prezent dla  przyszłej Panny Młodej, spowoduje, że podczas poranku pełnego przygotowań do ślubu i wesela, wyróżni się spośród zebranych osób. To również niezbędny dodatek do szalonych  sesji zdjęciowej w towarzystwie druhen podczas wieczoru panieńskiego. Ten wzór w tym sezonie ślubnym, na pewno utrzyma się długo na szczycie bestseller’ów .

Sprawdź naszą pełną ofertę na www.PannaiKawaler.pl  ale ostrzegamy! Nasza oferta grozi zakochaniem od pierwszego, potem drugiego i trzeciego wejrzenia.