Szalona noc, jedyna taka w życiu kobiety i wyjątkowa. Co zapewni dużo śmiechu i masę zabawy podczas Panieńskiego? Tą noc zapamiętuje się na zawsze, dlatego chcemy zrobić wszystko żeby była wyjątkowa. Poza owocowymi drinkami, dobrą muzyką czy kolorowymi gadżetami do stroju możemy zaszaleć i zadbać o kobiece gry z pazurem. Specjalnie dla Was zrobiliśmy ranking najlepszych gier na Wieczór Panieński dla szalonych dziewczyn!

Numer jeden na liście to:

„Kto najlepiej zna Pannę Młodą?”

Kobieca ozdobiona intensywnie różową grafiką gra w formie karty, dzięki serii pytań wyłonicie przyjaciółkę, która najlepiej zna Pannę Młodą, przy okazji rozbawi Was do łez. A w zabawie weźmie udział również sama narzeczona. Pytania są proste i zabawne na początek wieczoru by rozkręcić dziewczyny.

Numer dwa na liście to:

„Szalone zadania na dziś ze zdrapkami”, genialny sposób by przypomnieć dziewczyną młodzieńcze lata przy zdrapywaniu, szalonych zadań. Karty pięknie się prezentują, złote pierścionki z brylantem a w nich złota zdrapka na każdej ukryte jest inne wyzwanie dlatego macie pewność, że każda będzie miała coś innego do zrobienia. 🙂 Przykład jednego zadania z wielu to: „ Zamów pizzę bardzo seksownym głosem”. Karty możecie losować, rozdawać lub wykorzystać jako zadanie przy grze w butelce.

Numer trzy na liście to: „Bombonierka z krówkami w których kryją się zabawne zadania”

Krówki zapakowane są w przepiękne personalizowane pudełeczko, ozdobione buziaczkami akcent z imieniem przyszłej Panny Młodej sprawia, że bombonierka może być prezentem! Narzeczona będzie miele zaskoczona a zadania może wykonywać sama lub z wszystkimi przyjaciółkami. A co najlepsze krówki są przepyszne!

Numer cztery na liście to: „Koszulka na Wieczór Panieński”

Biała koszulka z krótkim rękawem, ozdobiona całą listą zadań dla przyszłej Panny Młodej, żeby mogła wyjść za mąż 🙂 Na szczycie listy znajduje się miejsce żeby podpisać bohaterkę wieczoru a pod spodem całe 12 zadań do zrobienia przez Pannę Młodą wraz z uczestniczkami Panieńskiego. Przy każdym jest kwadracik w którym należy odhaczyć kolejna każde zadane. Poza tekstem koszulka urozmaicona jest o różowe zabawne symbole np. drink czy całuski. Koszulka jest wykonana z bawełny, jej jakość jest wysoka dzięki czemu nawet po szalonej imprezie będzie wspaniałą pamiątką na lata.

Numer pięć na liście to: „Porady dla Panny Młodej”

Personalizowana księga na wpisy gości w formie albumu, ozdobiona kobiecymi grafikami z imieniem bohaterki wieczoru to fantastyczny pomysł na zabawę! Wszystkie dziewczyny po kolei wpisują swoje rady, porady i śmieszne anegdotki dla przyszłej Panny Młodej. Gdy każda już zamieści odpowiedni wpis, Panna Młoda może odczytywać je i zgadywać, który wpis jest od której przyjaciółki. Z reszty stron można stworzyć album z tej szalonej nocy. A cała księga będzie niesamowitą pamiątką z panieńskiego.

Wszystkie te atrakcje znajdziesz na www.PannaiKawaler.pl i wiele, wiele więcej… zapraszamy!