Wieczór Panieński to niepowtarzalna i szalona noc, na której przyszła Panna Młoda może zaszaleć w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciółek! Każdy Panieński jest wydarzeniem jedyny w swoim rodzaju, dlatego warto zapamiętać wszystkie szczegóły, które szybko zamienią się w wspaniałe wspomnienia. Księga Pamiątkowa z Wieczoru Panieńskiego to świetny sposób aby wszystko zebrać w jednym miejscu i nie zapomnieć o niczym istotnym. Księga wspomnień Wieczoru Panieńskiego to również rewelacyjny pomysł na prezent dla przyszłej Panny Młodej.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Bling Ring BIAŁE/CZARNE KARTKI

KSIĘGA PAMIĄTKOWA PERSONALIZOWANA

Nasze spersonalizowane Księgi na Panieński, znajdziecie na stronie internetowej  www.PannaiKawaler.pl . Występują w wielu wzorach i kolorach, wpisując się w najnowsze, gorące trendy. Każda okładka ma  piękny, kobiecy motyw graficznym, który zostanie przygotowywany na Wasze specjalne zamówienie z imieniem przyszłej Panny Młodej oraz datą imprezy.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Pastelowe Piórka BIAŁE/CZARNE KARTKI

Księga Pamiątkowa oprawiona jest w solidną personalizowaną, pięknie zdobioną graficznie okładkę. Środek księgi wypełniają usztywniane karty w kolorze białym lub czarnym do wyboru przez ciebie. Kartki są czyste, tak abyście mogły w dowolny sposób zapełnić je zdjęciami, wpisami i wspomnieniami z tego ważnego wydarzenia.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Eukaliptus BIAŁE/CZARNE KARTKI

Taka forma prezentu sprawi, że przyszła Panna Młoda będzie mogła często wracać pamięcią do Waszej szalonej nocy! Już teraz sprawdź, która Księga z naszych wszystkich propozycji spodoba Ci się najbardziej! >>> KSIĘGI NA WIECZÓR PANIEŃSKI

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Glittery Rosegold BIAŁE/CZARNE KARTKI

Aby znaleźć najlepsze gadżety na Wieczór Panieński, koniecznie sprawdź nasze propozycje w sklepie www.PannaiKawaler.pl