Banery na Wieczór Panieński to prosta i bardzo efektowna dekoracja wnętrza, wszędzie tam gdzie odbywa się panieńska impreza. Warto przyozdobić wnętrze, aby ogłosić całemu światu dlaczego dzisiaj właśnie świętujemy!!!

BANER wieczór panieński ZŁOTE lustrzane litery

BLASK ZŁOTA

Modne w tym sezonie złote lustrzane dodatki na imprezę, również znalazły się na banerach okolicznościowych.  Piękne lustrzane, złote odbicia to coś co kochamy 🙂 Baner został wykonany z metalizowanego tworzywa, dzięki czemu litery pięknie odbijają refleksy sztucznego światła. Zawieszone nad stołem lub powieszone na drzwiach,  wprowadzą wszystkich gości w świetny imprezowy nastrój. Równie dobrze napis można położyć na stole, gdzie będzie dopełniał aranżację stołu. Taki napis z pewnością przyciągnie każdego wzrok w klubie czy barze.

BANER Złoty Lustrzany Bride to be

Baner „Bride to be”to świetny dodatek, pozwalający stworzyć piękne zdjęcia, dzięki którym Panna Młoda zapamięta ten wieczór na zawsze! Złote napisy będą stanowić ideale tło imprezy , zwłaszcza w połączeniu ze złotymi balonami, girlandami czy kurtynami. Stwórzcie swoją własną niezapomnianą aranżację. „Bride to be” to olśniewający baner, który świetnie sprawdzi się na przyjęciu dla Panny Młodej. Doda uroku i będzie wspaniale komponował się z pozostałymi dekoracjami.

BANER Princess 1m

PRINCESS – tak to dobre określenie dla królowej wieczoru czy przyszłej Panny Młodej. Ozdobny baner z tym napisem to prawdziwe – must have na każdym wieczorze panieńskim. Złoty baner przyciągający uwagę  -to prosty pomysł na szybką dekorację!  Udekoruj miejsce zabawy, spraw aby atmosfera wieczoru była iście królewska i niezapomniana.