Ostatnia noc wolności, czyli szalony wieczór panieński to prawdopodobnie jedna z okazji, która zapisuje się we wspomnieniach przyszłej panny młodej na długie lata. Od pokoleń istnieje przekonanie, które stało się już tradycją, że zanim kobieta stanie na wymarzonym ślubnym kobiercu, powinna przeżyć absolutnie wystrzałowy wieczór tuż przed powiedzeniem sakramentalnego „tak” swojemu wybrankowi. Zatem jak zaprosić koleżanki na wieczór panieński? Co zrobić, aby zachwycić?

Zaproszenia na wieczór panieński – z duchem czasu

… lub całkowicie na przekór. Żyjemy w czasach, kiedy trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie na co dzień bez telefonu, komputerów czy tabletów. I, niestety, wirtualne formy komunikacji bardzo często biorą górę nad bezpośrednim kontaktem z rodziną czy znajomymi. Nie inaczej jest w przypadku zaproszeń na ważne uroczystości, a wśród tych bez wątpienia ma swoje miejsce wyjątkowy wieczór panieński. Nierzadko, aby zyskać na czasie, organizatorki wysyłają zaproszenia na imprezę za pośrednictwem komunikatorów w mediach społecznościowych, e-mailem czy w SMS-ie. Czy tak powinno wyglądać zaproszenie? Kwestia dyskusyjna – jeśli potencjalna uczestniczka imprezy mieszka na końcu świata, zwracamy honor. Jeśli jednak odpowiednio wcześniej zaczniesz przygotowania do jednej z najbardziej zwariowanych nocy w Twoim życiu, spersonalizowane zaproszenie z pewnością w porę dotrze nawet do Nowej Zelandii czy najdalszego zakątka w Ameryce Północnej.

Technologie technologiami, ale zwróć uwagę na formę. Wręczanie zaproszeń w niekonwencjonalny sposób, o jakim już za chwilę napiszemy to nie tylko okazja do nawiązania interakcji z uczestniczkami imprezy (często z niektórymi przyjaciółkami panny młodej nie miałaś wcześniej sposobności się poznać), więc tym bardziej ruszaj w drogę i zbierz cudowny team pod szyldem girl power!

Wieczór panieński: świadkowa-szefowa?

No właśnie! W kuluarach mówi się, że za organizację niezapomnianego wieczoru panieńskiego przyszłej bride to be jest jej świadkowa. Rzeczywiście najczęściej to ona automatycznie staje się liderką przygotowań, ale jest to kwestia umowna. Nieistotne, kto planuje imprezę. Ważne, aby każdy element wieczoru panieńskiego był absolutnie doskonały. Rozpoczynając od zaproszeń gości, przez dekoracje i catering, po oprawę muzyczną i prezenty dla panny młodej. I tak jak na głowie panny młodej oprócz welonu spoczywa mnóstwo obowiązków przed ślubem, tak główna organizatorka wieczoru panieńskiego stoi przed sporym wyzwaniem – zanim finalnie zaprosi na przyjęcie konkretnych gości, musi bardzo precyzyjnie przeanalizować grono znajomych i przyjaciółek tej, która już za chwilę stanie na ślubnym kobiercu.

Co powiesz na to, żeby zaskoczyć wszystkich zaproszeniem, które będzie stanowić jednocześnie upominek i odwrotnie? Personalizowane etykiety, słodkie lizaki, gustowne pudełeczka z różnorodną zawartością o różnych kształtach, bileciki, zaproszenia-identyfikatory czy ciastka z wróżbą to tylko niektóre z propozycji, które przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym. Pamiętaj, że zwykłe zaproszenie w formie kartki i koperty wcale nie musi być nudne! Podążając za aktualnie obowiązującymi trendami, postanowiliśmy tak wyselekcjonować asortyment, żeby organizatorka wieczoru panieńskiego mogła jak najlepiej skompletować tzw. pakiet powitalny wraz z docelowym zaproszeniem. Mamy trzy flagowe warianty, które bez cienia wątpliwości wywołają uśmiech na twarzy zapraszanej przyjaciółki lub koleżanki przyszłej panny młodej.

1. Zaproszenie/identyfikator na panieński Królowa nocy – przede wszystkim taki identyfikator wyróżnia oryginalność i niezwykła kreatywność. To nie tylko fantastyczny gadżet na imprezę, ale także bardzo interesująca forma zaproszenia znajomych bride to be do szalonej zabawy podczas wieczoru panieńskiego. Taki identyfikator sprawi, że poczujecie się jak mocny team gotowy do szampańskiej ostatniej nocy na wolności panny młodej. Identyfikatory/zaproszenia są dwustronne – posiadają nadrukowany napis „Wejściówka na Wieczór Panieński”, imię przyszłej panny młodej oraz datę imprezy, natomiast na drugiej stronie znajduje się gorące hasło „Ostatnia noc jest szalona!”. Wejściówka umieszczona jest w przezroczystej obwolucie i na czarnej smyczy, dzięki czemu każda z uczestniczek imprezy może ją w komfortowy sposób nosić na szyi. To Ty decydujesz, który z dwóch wzorów do wyboru z kolekcji „Królowa Nocy” będzie… królować na party.

2. Zaproszenie/identyfikator na panieński Gość VIP – kolejna z opcji, która może zawrócić w głowie każdej z dziewczyn, bo oto do ich rąk może trafić vipowska wejściówka na najprawdopodobniej jedną z najbardziej gorących imprez tego sezonu – wieczór panieński Twojej przyjaciółki! Ekskluzywne zaproszenie wykonano bardzo solidnie, dołączono do niego przezroczyste obwoluty dla wzmocnienia efektu oraz czarną smycz, która umożliwia wygodne noszenie identyfikatora na szyi. Hasłem przewodnim zaproszenia VIP jest „Gotowe na wszystko! Dzisiaj nic nas nie powstrzyma!”. To propozycja oryginalna i stanowiąca supergadżet dla wszystkich dziewczyn. Daj się ponieść!

3. Zaproszenie/identyfikator na panieński Golden Star – przyznaj, że chociaż raz w życiu zdarzyło Ci się marzyć o zostaniu wielką gwiazdą, prawda? Wyobraź sobie, że jego realizacja jest w Twoim zasięgu ze względu na nietuzinkowy projekt zaproszenia na wieczór panieński z motywem złotej gwiazdy. Poczujcie się jak celebrytki, świętujcie zacnie i godnie ostatnią noc na wolności przyszłej panny młodej i nie zawahajcie się użyć swojego uroku! Zaproszenia są dwustronne, posiadają grafikę opartą na nowoczesnym designie, a napis na jednej ze stron głosi: „Gwiazda Wieczoru + imię konkretnej uczestniczki imprezy”. Gwarantujemy, że dzięki temu identyfikatorowi, który możesz nosić na szyi, wyróżnisz swoją dziewczyńską ekipę z tłumu!

Zostań przy klasyce, czyli poczcie tradycyjnej lub zaproś przyjaciółki panny młodej w niekonwencjonalny sposób. Życzymy udanej zabawy!