Wieczór Panieński to taniec, śpiew, kolorowe drinki i balony foliowe! Przyszła Panna Młoda chce by ten ostatni wieczór wolności był niezapomniany i dopracowany w każdym szczególe. Dlatego świetną dekoracją na Panieński są balony foliowe, które rewelacyjnie dopełniają aranżacje mieszkania.

Gotowe napisy z foliowych balonów takie jak: Love, Party czy Bride możesz zamówić na www.PannaiKawaler.pl – dziewczyną na pewno bardzo spodobają się takie rekwizyty do zdjęć na Panieński. Jak pozować to tylko z szalonymi rekwizytami :). 

Z naszych balonów foliowych możesz ułożyć również imię lub cały napis, który będzie super wyglądał powieszony na ścianie lub trzymany w rękach przez uczestniczki imprezy podczas sesji. Personalizowane dodatki dodają fajnego, indywidualnego charakteru!

Balony rosegold, złote czy srebrne, są najczęściej wybierane przez przyszłe Panny Młode w tym sezonie. Prezentują się mega luksusowo i elegancko. Dziewczyny nie tylko decydują się na napisy balonowe ale również na balony w różnych kształtach takich jak serce czy gwiazdka. Ostatnio największym hitem był balon różowy flaming!

              

Efektowna oprawa Wieczoru Panieńskiego zapewni przyszłej Pannie Młodej piękne wspomnienia. Pamiętajcie żeby dobrze się bawić i cieszyć się z ostatnich chwil jako panna! A jeśli jeszcze zastanawiasz się – Jak udekorować tort na Wieczór Panieński? to zachęcamy do przeczytania wpisu.