Powiedziałam Tak!

I teraz dopiero się zaczyna przygotowywanie do najważniejszego wieczoru w życiu panieńskim, przyszłej Panny Młodej 🙂

Jak przystało na przyszłą mężatkę , trzeba pomyśleć o zorganizowaniu niezapomnianego, niepowtarzalnego wieczoru panieńskiego.Taka impreza wymaga oczywiście efektownej oprawy jaką zapewni Wam, nasza nowa kolekcja dekoracji na Panieński: Powiedziałam Tak! Motywem przewodnim kolekcji jest nieziemski, złoty pierścionek ze zjawiskowym diamentem, który idealnie wpisuje się w brzoskwiniowo-pastelowe tło.

PORADY dla Panny Młodej Powiedziałam Tak!

 

Cała kolekcja jest spersonalizowana, co dodaje bardzo osobistego charakteru wszystkim produktom. Wszechobecny glamour i delikatne, roślinne dodatki sprawiają, że nie da się nie pokochać tej kolekcji Powiedziałam Tak!  ma elegancki ale też uniwersalny styl. Tworząc swoją unikalną aranżację  przyjęcia musisz pamiętać o punkcie kulminacyjnym czyli torcie !  Niezwykły opłatek z naszej kolekcji udekoruje Twoje ciasto tak, że nie będzie można oczu od niego oderwać!  Personalizowany opłatek z Twoim imieniem i datą Wieczoru Panieńskiego na torcie to prawdziwy HIT. Pastelowa grafika z pierścionkiem  pięknie będzie się prezentować na imprezowym stole.

OPŁATEK na tort personalizowany Powiedziałam Tak! Ø20cm

 

Przypinka to znak rozpoznawczy, który przyda się podczas imprezy panieńskiej. Zadbaj o to aby wszystkie uczestniczki imprezy były widoczne. To wyjątkowa, personalizowana ozdoba, którą z łatwością umieścicie na swoich odlotowych kreacjach. Przypinka z imieniem przyszłej Panny Młodej sprawi, że nikt w otoczeniu, gdziekolwiek będziecie, nie będzie miał wątpliwości za czyje zdrowie dziś pijecie, a w klubie będzie Wam łatwiej się znaleźć :)Przypinka to również świetna pamiątka po szalonej imprezie z tej nocy wolności!

PRZYPINKA personalizowana Powiedziałam Tak!

 

Chcesz mieć mega pamiątkę po wieczorze panieńskim? To plakat dekoracyjny Powiedziałam Tak! jest Ci niezbędny! Po imprezie, ten kawałek papieru z piękną grafiką wraz z podpisami Twoich przyjaciółek, będzie świetna pamiątka, która będziesz mogła powiesić na ścianie. Pierścionek z diamentem, opleciony kwiatkami na brzoskwiniowym tle jest niezwykle kobiecy i na pewno będzie pięknie wyglądał w Twoim salonie. Nie zapomnij dołożyć zdjęcia z tej szalonej nocy.

PLAKAT dekoracyjny Powiedziałam Tak! 50x70cm Z IMIENIEM

 

Przyszła Panna Młoda może otrzymać taki prezent od dziewczyn z wieczoru panieńskiego ale równie dobrze możesz kupić go sama aby zadbać odpowiednio o wspomnienia.  Księga pamiątkowa to idealne miejsce na przechowanie dowodów szaleństw ostatniej nocy wolności. Można umieścić w niej życzenia, dobre rady oraz zdjęcia z panieńskich czasów. Na okładce znajduje się piękna dziewczęca grafika pochodząca z kolekcji Powiedziałam Tak! w brzoskwiniowych odcieniach, która przedstawia pierścionek zaręczynowy – okładki nie zdobi zwykła kartka z personalizacją, ale nadruk nanoszony jest bezpośrednio na nią.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Powiedziałam Tak! BIAŁE/CZARNE KARTKI

Wybierz swój styl i stwórz rewelacyjną aranżacje w mieszkaniu lub lokalu na której tle z pewnością powstaną świetne zdjęcia pamiątkowe, bo własnie tym celu stworzyliśmy specjalnie dla ciebie nową kolekcję Powiedziałam TAK!