Wieczór Panieński to cudowny dzień, który spędzony w gronie najbliższych przyjaciółek, stworzy cudowne wspomnienia. Ta ostatnia noc wolności pozwoli Pannie Młodej i jej druhną odpocząć po przedślubnej gorączce oraz nabrać dystansu do pewnych rzeczy. Tak niezwykła okazja zdarza się tylko raz w życiu, dlatego też dekoracje nie mogą być byle jakie. W czasie planowania całego wydarzenia ważne jest to, aby ustalić motyw przewodni, bądź kolor, jaki ma królować w pomieszczeniu. Należy mieć także na uwadze preferencje bohaterki całego zamieszania – Panny Młodej! Najprostszym sposobem na dekorację wnętrza są balony. Jest to niezwykle uniwersalna dekoracja, która uświetni każde przyjęcie.

 

 

Balony foliowe – balon w kształcie napisu LOVE

Balony od zawsze były znane ze swojej klasycznej, okrągłej formy, jednak w ciągu kilku lat nieco się zmieniły. Obecnie w trendach królują piękne balony foliowe, które mogą przyjąć niemalże każdy kształt. Taka dekoracja pomieszczenia jest niezwykle trwała i dość tania. Najchętniej kupowanym modelem jest balon foliowy w kształcie napisu LOVE. Ten niezwykły dodatek występuje w najmodniejszym kolorze tego sezonu, czyli rose gold. Odcień, jaki został wykorzystany oraz duży rozmiar balonów sprawiają, że to idealna dekoracja! Pięknie współgra z całą aranżacją, a także idealnie prezentuje się w zestawieniu z miedzianymi dodatkami.

 

 

Balony foliowe w kształcie liter – najmodniejsza forma dekoracji

Balony foliowe występują nie tylko w formie całego napisu, ale także pojedynczych liter oraz cyfr. Dzięki takiej dekoracji można stworzyć piękną aranżację wnętrza. Każdy balon został wykonany z połyskującego, wytrzymałego materiału, który bardzo trudno zniszczyć. Taka dekoracja jest na tyle uniwersalna, że można wykorzystać je na domówce, imprezie w klubie czy zabrać ze sobą na miasto. Balony foliowe w kształcie liter idealnie wpasują się w Wieczór Panieński organizowany w stylu glamour.

Balony transparentne – balony przezroczyste wypełnione konfetti

Nie tylko balony foliowe podbijają rynek imprez okolicznościowych. Kolejnym naszym bestsellerem są balony transparentne. Ten niezwykle popularny dodatek jest bardzo nowoczesną formą dekoracji, która uświetni każdy Wieczór Panieński. Niezależnie od tego, gdzie ta ostatnia noc wolności ma się odbyć, balony transparentne można zabrać wszędzie. Niezaprzeczalnym atutem tego dodatku jest to, że można wsypać do niego kolorowe konfetti. Balony transparentne sprzedawane są w różnych rozmiarach, co sprawia, że można je ze sobą mieszać i układać w różnych kombinacjach.

 

 

Balony lateksowe – balony z napisem “BRIDE TO BE”

Teraz nadszedł czas na odrobinę klasyki. Wcześniej wymienione balony są niezwykle piękne i modne, jednak nie zapominajmy o tradycyjnej formie tej uniwersalnej dekoracji. Balony z napisem BRIDE TO BE są jedną z naszych bestsellerowych pozycji. Ten niezwykły dodatek idealnie wpisuje się w najnowsze trendy i sprawdzi się idealnie na Wieczorze Panieńskim. Decydując się na balony lateksowe, warto zaopatrzyć się również w tak zwane przylepce. Dzięki nim będziemy mogli ułożyć balony w niezwykłe kompozycje lub po prostu przykleić do ściany, czy sufitu.