Miłość, to najpiękniejsze uczucie na świecie! Każda osoba, która doświadczyła tego stanu, nie raz czuła motyle w brzuchu lub była cała w skowronkach. Miłość sprawia, że dwoje ludzi potrafi zachowywać się znów jak dzieci i cieszyć się z każdej, spędzonej razem chwili. Po wielu, wielu dniach, kiedy męska część związku poczuje, że to właśnie z tą kobietą chce spędzić resztę swojego życia, zaczyna się zastanawiać: jak poprosić ją o rękę? Zaręczyny to wspaniała okazja do popisania się swoją kreatywnością. Jednak nie każdy ma pomysł na wyjątkowe zaręczyny. Specjalnie na taką okazję stworzyliśmy kolekcję Oświadczyny. Z pomocą tego artykułu wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane, a Twoja wybranka z pewnością powie TAK!

Zaręczyny vs Oświadczyny – czym to się różni?

W dzisiejszych czasach większość ludzi nie widzi różnicy między słowami zaręczyny, a oświadczyny. Najczęściej używa się ich naprzemiennie, lecz gdy zagłębimy się nieco w historię, okazuje się, że są to dwie, osobne uroczystości. Kiedyś były one bardziej oficjalne i zależne od rodziców obydwu stron. Dziś jest to niezwykle intymna i romantyczna ceremonia, skupiająca się na przyszłej, Młodej Parze. Wróćmy jednak do naszego zagadnienia: czym różnią się zaręczyny od oświadczyn? W praktyce oświadczyny jest to moment, w którym mężczyzna prosi kobietę o rękę. Natomiast zaręczyny jest to uroczystość, podczas której chłopak prosi rodziców dziewczyny o jej rękę lub młodzi stawiają ich przed faktem dokonanym.

Pomysły na oświadczyny – magiczny kubek.

Oświadczyny w mieszkaniu nie są złym pomysłem. Tak piękne wydarzenie zorganizowane w zaciszu domowym sprawi, że będziecie czuć się swobodniej, a atmosfera będzie niezwykle romantyczna. Wybierz odpowiedni moment i po prostu zapytaj. Jeśli chcesz zadać to ważne pytanie poprzez drobny upominek, to również mamy fantastyczną propozycję. Magiczny kubek z cudowną grafiką oraz ukrytą treścią pytania to wspaniała propozycja na oświadczyny. Już sama propozycja na pewno ją wzruszy, a sposób, w jaki to zrobisz zapadnie jej w pamięć. Jest to także piękna pamiątka, która codziennie rano będzie przypominać o tym, jak bardzo Wam na sobie zależy.

Słodkie czekoladki dla pięknej wybranki – jak oświadczyć się ukochanej?

Każdy mężczyzna chce zaskoczyć swoją wybrankę wyjątkowym pomysłem na oświadczyny. A co powiecie na bombonierkę wypełnioną czekoladkami? Pewnie uznacie, że nie jest to nic niezwykłego, ponieważ w każdym sklepie możemy znaleźć taki słodki upominek. Jednak w opakowaniu zostało ukryte pewne bardzo ważne pytanie. Na opakowaniu każdej czekoladki zostały nadrukowane litery, które układają się w to piękne zdanie: “Czy wyjdziesz za mnie?”. Jest to cudowny sposób na to, aby poprosić dziewczynę o rękę!

Zdrapki zaręczynowe z ukrytym pytaniem – jak poprosić dziewczynę o rękę?

Kartki okolicznościowe potrafią być niezwykle piękne. Natomiast nowością i bezwarunkowym hitem na rynku są kartki wyposażone w zdrapkę. Motyw czerwonych serc i zakochanej pary mogą już co nieco sugerować wybrance, czego dotyczy spotkanie. Jednak to najważniejsze pytanie zostało ukryte pod złotą zdrapką. Pytanie: “Czy wyjdziesz za mnie?” przekazane w tak niezwykły sposób sprawi, że nawet przez chwile wybranka Twojego serca się nie zawaha. Kartka ze zdrapką sprawi, że dziewczyna nie będzie w stanie odmówić przyjęcia zaręczyn. Aby odkryć, co skrywa się pod naklejką, należy zedrzeć zdrapkę za pomocą metalowej zawieszki. Wybierając tak wyjątkową formę oświadczyn, sprawisz, że ten dzień przejdzie do historii!

Wymarzone zaręczyny – zrób dla Niej coś wyjątkowego.

Niezależnie od tego, czy tę niezwykłą ceremonię nazwiemy oświadczynami, czy zaręczynami. Miłość to najpiękniejsze uczucie, jakie istnieje na świecie i jest ono rozwiązaniem na wszystkie problemy. Niezależnie od tego, gdzie mają odbyć się Wasze zaręczyny, w jaki sposób zadacie to ważne pytanie, najważniejsze jest uczucie. To właśnie ono napędza nas do działania i sprawia, że chcemy być lepsi każdego dnia, dla naszej drugiej połówki. Doceniajcie swoje kobiety i nigdy nie zapomnijcie o tym, jak bardzo się kochacie.