Wieczór panieński najczęściej organizowany jest przez osobę, przyjaciółkę, druhnę, która zna najlepiej przyszłą Pannę Młodą. To ona powinna wiedzieć, jakie upodobania ma Królowa imprezy i w jaki sposób lubi spędzać czas czy też, jakie ma poczucie humoru. Często zdarzają się błędy  podczas organizowania wieczoru panieńskiego. Mogą one nieco zepsuć ostateczny efekt, a przede wszystkim miłe wspomnienia z tej ostatniej nocy wolności Waszej przyjaciółki.

A oto 5 błędów popełnianych przy organizowaniu panieńskiej imprezy:

1. Na ostatnią chwilę

Wieczór panieński to impreza, podczas której najważniejsza jest przyjemna, luźna atmosfera i dobra zabawa oraz spontaniczność. Niestety, jeżeli jednak zdecydujecie się pójść całkowicie na żywioł, grozi Wam porażka. Wówczas Wasza impreza nie będzie różnić się niczym, od każdego innego babskiego spotkania. A przecież nie jest to zwyczajne wyjście na miasto, a impreza, podczas której przyszła Panna Młoda powinna poczuć się wyjątkowo. Aby imprez została na długo w pamięci przyszłej panny młodej, koniecznie zadbajcie każdy szczegół. Zaproście z wyprzedzeniem wszystkie najważniejsze dla Waszej przyjaciółki osoby. Wybierzcie odpowiednie miejsce imprezy, zaplanujcie, co będziecie robić, jakie kupicie prezenty dla panny młodej oraz wymyślcie gadżety na panieński. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!

SPÓDNICZKA tiulowa CIEMNORÓŻOWA

2. Brak pomysłu na wieczór

Brak pomysłu na imprezę to prawdziwa klęska każdej imprezy. To sygnał ostrzegawczy, aby zacząć szybko działać i zorganizować wraz z zaproszonymi dziewczynami burzę mózgów. Dobrym pomysłem jest wymyślenie jednego motywu przewodniego zabawy, który naprowadzi Was, na odpowiedni tor.  Może to być na przykład wieczór panieński z motywem Flaming, Jednorożec czy Złoty Ananas . Po wybraniu tematu przewodniego imprezy, łatwiej będzie podjąć decyzje odnośnie pozostałych spraw. Przykładowo, organizując wieczór w hawajskim, możecie wybrać gadżety jak hawajskie naszyjniki, kolorowe, tiulowe spódniczki, wianki . Przydadzą się dekoracje w formie kolorowych girland, kule z papieru, kolorowe, plastikowe naczynia i sztućce, kwiaty. Do tego hawajskie rytmy, nauka tańca hula, konkurs z kręceniem hula hop oraz kolorowe owocowe przekąski. No i oczywiście drinki z palemką i dobra zabawa gwarantowana!

KUBKI plastikowe na imiona Flaming

3. Zawstydzanie Panny Młodej

Często na wieczorze panieńskim porusza się dość odważne tematy związane na przykład z nocą poślubną czy pożyciem małżeńskim. Organizując wieczór panieński, koniecznie weźcie pod uwagę poczucie humoru oraz granice dobrego smaku akceptowane przez przyszłą Pannę Młodą. Najważniejsze jest to, aby dobrze się bawiła, ale także czuła komfortowo. Jeżeli macie wątpliwości, czy jakieś przygotowane show lub krępujące zabawy mogą nie spodobać się Waszej przyjaciółce, w porę lepiej się wycofajcie. Jeśli podczas części Waszej imprezy będą obecne mama czy teściowa Panny Młodej, to wręczanie gwieździe wieczoru prezentu w postaci kusej bielizny oraz wibratora, zostawcie może na później 🙂

KOMPLET bielizny Red Ribbon

4. Brak gier i zabaw

W wirze przygotowań, planowaniu miejsca imprezy, rezerwowaniu klubu, kupowaniu prezentów, robienia dekoracji, przyrządzaniu przekąsek, łatwo możemy zapominać o wymyśleniu i opracowaniu gier i zabaw dla przyszłej Panny Młodej. To właśnie gry i zabawy są jedną z tych rzeczy, które odróżniają panieńską noc od każdej, innej, zwyczajnej imprezy. Przysporzą Wam sporo powodów do śmiechu i sprawią, że w obliczu tak poważnej sprawy jak ślub, przyszła Panna Młoda poczuje się beztrosko i młodo. Dzięki Wam całe napięcie związane z weselem i ślubem odejdzie na chwilę w zapomnienie. Sprawdzanie wiedzy przyszłych małżonków o sobie nawzajem za pomocą zabawnych pytań, gry tylko dla dziewczyn jak Test kwalifikacyjny na Perfekcyjną Panią Domu, Co masz w torebce, Kto najlepiej zna Pannę Młodąto tylko kilka z wielu pomysłów, które mogą urozmaicić organizowany przez Was panieński.

GRA na wieczór panieński Kto najlepiej zna Pannę Młodą?

5. Plan nade wszystko

Dobra organizacja jest ważna, ale przy organizacji takiej imprezy jak panieński, musi być też spontaniczność! Imprezy rządzą się swoimi prawami i to, że uda Wam się zrealizować ściśle ustalony harmonogram jest niestety mało prawdopodobne. Planujemy więc, ale z umiarem. Nie bądźcie nieustępliwymi policjantkami stojącymi na straży Waszej listy rzeczy do zrobienia. Policjanci na panieńskim są mile widziani, ale tylko wtedy gdy mają niezłe ciało i super tańczą 😉 Im więcej luzu i spontaniczności, tym bardziej idealny wieczór panieński przeżyjecie!

Before you hightail it to the movie theater to indulge in the just-released abs-spectacular that is Magic Mike XXL, the crew from Screen Junkies would like to remind you what really went down in the first film

Kadr z filmu Magic Mike