Wieczór panieński to jedna z najbardziej wesołych chwil w życiu. Żegnasz się ze stanem wolnym, zaczynasz nowe życie u boku ukochanego. Dbasz o najmniejszy szczegół przygotowań do szalonej imprezy. Niech wszystko błyszczy – od magii Waszej miłości oraz pięknych dekoracji. Sklep PannaiKawaler.pl proponuje Ci rozmaite konfetti na Twój panieński stół, które bez wątpienia wprowadzi niezwykłą atmosferę.

KONFETTI błyszczące Księżniczka

Jak diament

Przyciemnione światła sali i migoczące konfetti na stole zachwycą Twoje przyjaciółki. W naszej ofercie PannaiKawaler.pl znajdziesz różnorodne konfetti w zależności od charakteru przyjęcia. Mamy dla Ciebie piękne diamenciki w różnych kolorach, które doskonale odbijają światło. Takie konfetti świetnie sprawdzi się nie tylko na stołach gości, ale także w lampionach i świecznikach. Zdecydowanie przyciągną uwagę wszystkich zebranych gości.

DIAMENCIKI dekoracyjne CIEMNORÓŻOWE

W płatkach róż

Zwolenniczkom minimalizmu konfetti w kształcie płatków róż. Klasyczne płatki róż w różnych kolorach mogą być nie tylko ozdobą stołów, ale też można usypać drogę do krzesła Królowej Wieczoru. Takie konfetti pięknie będzie również wyglądało w aranżacjach z pływającymi świecami. Zadbaj o wystrój i nastrój swojej panieńskiej imprezy.

PŁATKI róż do dekoracji CZERWONE

Monstera

Gdy Twoja impreza ma motywy tropikalne, znakomicie sprawdzą się metalizowane konfetti w kształcie liści Monstera. Drobne ozdobne listki, rozłożone na Waszym panieńskim stole stworzą super atmosferę, szalonej tropikalnej zabawy. Możesz wybierać i użyć zielonych lub złotych listków. Taka kolorystyka na pewno będzie współgrać z innymi hawajskimi dodatkami.

KONFETTI metalizowane Zielone Liście

 

KONFETTI metalizowane Złote Liście

Z przymrużeniem oka

Dla bardziej odważnych kobiet mamy, bardzo zabawną propozycję 🙂 Konfetti w kształcie złotych penisków! Mieniące się w sztucznym świetle, na pewno będą przyciągać wzrok i powodować salwy śmiechu. Takie ozdoby możesz wykorzystać na wiele sposobów – urządzić z nich deszcz spadających penisów. To mogą być niezapomniane zdjęcia 🙂 z waszej szalonej imprezy. Lub można dosypać je na dno pudła z prezentem jako zabawną dekorację. W każdym wypadku zabawa gwarantowana.

KONFETTI metalizowane Złote Peniski