Każda przyszła para młoda jest niezwykle podekscytowana nadchodzącym najważniejszym dniem w jej życiu. Wszystko chce zorganizować jak najlepiej i wraz z przyszłym mężem wybierają wymarzone miejsce, w którym odbędzie się ceremonia zaślubin oraz salę, na której odbędzie się najważniejsza impreza w ich życiu, czyli salę weselną. Zajmują się przede wszystkim wystrojem kościoła, bądź sali w urzędzie stanu cywilnego lub miejsca, w którym odbędzie się ślub, ponieważ od pewnego czasu małżeństwa zawierane mogą być w plenerze.

 

 

Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmują się przyszli państwo młodzi to wybór gości i, co najważniejsze, wybór świadków. Dla nich również to ważne wydarzenie, ponieważ będą oni towarzyszyć młodej parze w ich najważniejszym dniu, a następnie w ich życiu małżeńskim. Dodatkowo zgodnie z tradycją, są oni odpowiedzialni za zorganizowanie wieczoru panieńskiego, którego organizacją zajmuje się świadkowa, oraz wieczoru kawalerskiego, za który odpowiada świadek. Jest to ważne wydarzenie, ponieważ jest to ostatnia impreza, na której przyszła pani młoda i przyszły pan młody będą uczestniczyć jako panna i kawaler. W związku z tym warto zorganizować wieczór wyjątkowy i taki, który zapadnie przyszłej parze młodej w pamięć.

 

O tyle, o ile dla panów wieczór ten  wiąże się głównie ze spotkaniem z kolegami, ewentualnie pójściem na kręgle, bilard itp., a później na imprezę, o tyle dla pań ważne jest zorganizowanie czegoś wyjątkowego. Dlatego często panie decydują się na organizację wieczoru panieńskiego w konkretnej tematyce. 

 

W jakim stylu zorganizować wieczór panieński?

Istnieje wiele pomysłów na zorganizowanie wieczoru panieńskiego. W Internecie można znaleźć sporo propozycji tematycznych na taką imprezę. Między innymi można zorganizować imprezę w stylu hawajskim, diabelskim, króliczków Playboya, balu maskowego czy słodkiej imprezy. Jednak w ostatnich czasach coraz większym zainteresowaniem cieszą się wieczory panieńskiej w stylu boho. Jest to idealne rozwiązanie na wieczory, które mają miejsce latem bądź wczesną jesienią. Styl ten charakteryzuje się niezwykłą lekkością i delikatnością. W szczególności dla dziewczyn, które kochają kwiaty, ciastka i wino. 

 

Styl boho

Nazwa tego stylu pochodzi od słowa „bohema” i dotyczy środowiska artystycznego. Jego członkowie spędzają czas na wspólnej zabawie. Są jednocześnie bardzo kreatywni i tworzą dzieła, które ukazują pogardę dla norm społecznych, konwenansów oraz materializmu. Członkowie tego środowiska cały czas podkreślają zamiłowanie do wolności oraz swoje wyjątkowe podejście do sztuki i życia. 

 

 

Dlatego moda w stylu boho jest pozbawiona ograniczeń i przede wszystkim wolna. Liczy się w niej oryginalność i kreatywność. Dlatego w szczególności króluje podczas letnich festiwali. Styl boho jest uwielbiany przez kobiety z całego świata. Fascynują się nim również gwiazdy, między innymi modelka Kate Moss czy aktorka Sienna Miller. 

Styl boho jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które lubią wyglądać wyjątkowo. Dodatkowo chcą podkreślić swoją niezależność i wolność. Dlatego wieczór panieński w tym właśnie stylu jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ kobiety biorące udział w tym pięknym wydarzeniu mogą pokazać swoją niezależność i przede wszystkim czuć się wolne. 

 

Ubrania w stylu boho

W stylu boho królują przede wszystkim zwiewne i lekkie sukienki kwiatowe, zarówno te krótkie, jak i długie, mieszanka wzorów na ubraniach, frędzle, a jako dodatki świetnie współgrają botki i kapelusze. Co ciekawe, w stylu tym można połączyć ze sobą ubrania z second handów oraz ubrania droższych marek. Głównym założeniem tworzenia stylizacji jest łączenie ze sobą cieńszych i grubszych czy dłuższych i krótszych warstw. 

 

Najlepiej sprawdzą się romantyczne i zwiewne sukienki letnie, które świetnie wyglądają w połączeniu ze skórzaną ramoneską czy też długim kardiganem. Dodatkowo można wyposażyć się w torebkę z frędzlami oraz w stylowe sznurowane botki. Dopełnienie stylizacji będzie oczywiście kapelusz. Dodatkowo nie trzeba martwić się o fryzurę, ponieważ styl boho stawia na naturalność, więc świetnie wyglądać będą włosy rozpuszczone. 

 

 

Gadżety w stylu boho

Aby zorganizować imprezę całkowicie w stylu boho, należy zadbać również o dodatki i wystrój pomieszczenia bądź miejsca w plenerze, gdzie odbędzie się wieczór panieński. Zamiast kapeluszy można postawić na piękne kwiatowe wianki, które dodadzą kobiecości każdej obecnej na wieczorze pani. Wianki takie dostępne są w naszym sklepie internetowym. W ofercie znajdują się wianki w trzech stylach. Z pewnością jeden z nich idealnie wpasuje się w organizowany właśnie wieczór panieński. 

Jeśli chodzi o ozdobienie miejsca, w którym odbędzie się wieczór panieński, należy zadbać przede wszystkim o sporą ilość kwiatów i świeczek. Nadadzą one uroku oraz przyjemnego i przytulnego klimatu. Dodatkowo można postawić na papierowe lampiony bądź ozdobne rozety papierowe, które również dostępne są na wyższej wspomnianej stronie. Poza tym oczywiście nie powinno zabraknąć wina, które jest idealne dla kobiet podczas imprezy w stylu boho. 

 

Ciekawymi gadżetami, które mogą znaleźć się na wieczorze panieńskim, są również tatuaże z napisem „wieczór panieński”. Będą one ciekawym przypieczętowaniem udziału w wyjątkowym wieczorze i miłym wspomnieniem jeszcze przez kolejne dni. W ofercie naszego sklepu znajdują się takie tatuaż w kolorze złotym. 

 

W ofercie sklepu znajduje się również księga gości – pań, które obecne będą na wieczorze panieńskim. Jest to świetny prezent dla przyszłej pani młodej, która z pewnością zapamięta ten niezapomniany wieczór, ale będzie mogła wrócić do niego w każdej chwili, przeglądając powyższą księgę. Dodatkowo w księdze można umieścić zdjęcia wykonane podczas tego wyjątkowego wieczoru. 

 

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego w stylu boho jest nie tylko pomysłem ciekawym, ale bardzo pasującym do tego typu imprez. Z pewnością tego wieczoru każda z pań, a w szczególności przyszła panna młoda, poczuje się bardzo kobieco i będzie czuła się wolna. A podczas takiego ostatniego dnia „na wolności” jest to niezwykle ważne!