Myślisz, że to musi by mega wydarzenie, ale zorganizowanie niezapomnianego wieczoru panieńskiego, nie jest takie proste. W grę wchodzi wiele czynników, związanych z organizacją i komunikacją. To może być prawdziwe wyzwanie, gdy masz do czynienia z wieloma druhnami i panną młodą, których harmonogram przedślubny jest napięty jak struna. Najprostszy sposób na utrzymanie się na powierzchni w grze „Super wieczór panieński” to: rozpocząć planowanie wcześniej niż później, zbadanie opcji i ułożenie planu B. Poniżej przeczytacie, jak zorganizować imprezę, która odbędzie się bez żadnych problemów.

Velvet getting ready outfits

foto : Pinterest

CZAS

Nie ma super uniwersalnej zasady, kiedy zorganizować super przyjęcie dla przyszłej Panny Młodej. Nie mniej jednak czas koło miesiąca przed ślubem to dobry czas . Nie jest tak blisko ważnego dnia, że ​​panna młoda będzie już zbyt zestresowana lub zbyt zajęta, aby się bawić, ale nie tak daleko, że będzie to zbyt odległy czas. Ważny jest wybór dnia tygodnia, najlepiej wybrać sobotę, zawsze niedziela pozostanie nam na odpoczynek i dojście do siebie.

foto: Pinterest

WYWIAD

Chcąc zrobić mega niespodziankę o większość szczegółów, musisz dyskretnie dopytać przyszłą pannę młodą. Na przykład – kogo chce zaprosić na ślub. Twoim zadaniem będzie wyśledzić wszystkie ich adresy e-mail czy numery telefonów lub znalezienie po prostu na Facebooku 🙂 Nigdy nie pytaj nikogo o udział w wieczorze panieńskim, kto nie jest również zaproszony na sam ślub! Zapamiętaj, że jeśli panna młoda ma przyszłe szwagierki, to musisz, absolutnie musisz i jeszcze raz musisz uwzględnić je na liście, nawet jeśli nie są ze sobą zbyt blisko.

SPÓDNICZKA tiulowa CZARNA

POMYSŁ

Niektóre przyszłe Panny Młode mogą zostać mocno zaskoczone tym, co je spotka na wieczorze panieńskim. Nie wszystkie panie marzą o klubie nocnym, opasce z welonem i piciu drinka przez słomkę w kształcie penisa (ale jeśli to jest to, czego ona pragnie, to daj jej to właśnie!). Pomyśl o osobowości swojej przyjaciółki i spróbuj zaplanować coś, co chciałaby przeżyć, na przykład wycieczkę po winnicy, lekcje surfowania lub karaoke w lokalnym barze. A jeśli nie jesteś pewna, co preferuje Panna Młoda, jest jeden prosty sposób – zapytaj ją !

SŁOMKI na wieczór panieński Peniski

BUDŻET

Porozmawiaj z innymi druhnami o tym,  ile każda z Was może przeznaczyć pieniędzy na szalony wieczór panieński.  Negocjuj do momentu aż wszysckie znajdziecie wspólny poziom. Pamiętaj, że panna młoda za nic nie płaci, jej koszty powinny zostać pokryte przez uczestniczki przyjęcia. Wiedząc teraz, ile możesz wydać później, możesz ustalić, jakie przyjęcie i gdzie należy zorganizować. Wszystko z głową 🙂

BALONY Czerwone Serca

PREZENTY

Powtórz razem z nami: prezenty dla Panny Młodej muszą być ! Aby uzyskać wstęp na tę wyjątkową imprezę, trzeba koniecznie przygotować coś dla przyszłej mężatki. Pomyśl, jak przyjemnie będzie patrzeć, jak panna młoda otwiera pudełko za pudełkiem. Będzie się cieszy, z każdego podarunku niezależnie, czy to będzie seksi bielizna, elegancki szlafrok czy personalizowany kubek. Z całą pewnością to powinna być obowiązkowa część każdego wieczoru panieńskiego.

PREZENT DLA PANNY MŁODEJ kubek + szlafrok z nazwiskiem WEDDING GIFT

ZAWIADOMIENIE

Nie ma co tworzyć formalnych zaproszeń na wieczór panieński ! Wystarczy e-mail z wybraną datą w temacie. Postaraj się przekazać wiadomość co najmniej dwa miesiące przed imprezą, aby dać ludziom czas na ułożenie harmonogramów lub zorganizowanie podróży dla tych co daleko mieszkają. Nawet jeśli nie masz jeszcze dopiętych wszystkich szczegółów, lepiej teraz wiedzieć, czy są jakieś problemy z kimś na liście i dostosuj plany, jeśli uważasz, że jego obecność jest konieczna. To również czas, aby wspomnieć, jakie będą koszty wieczoru na osobę. Nikt nikt nie czuje się później urażony, czy zaskoczony kwotą, którą będzie musiał zapłacić za imprezę.

KONFETTI wystrzałowe Serpentyny HOLO

TRANSPORT

W zależności od tego, dokąd jedziecie, co robicie i ilu ludzi przyjeżdża, możesz wynająć limuzynę, serwis samochodowy, autobus imprezowy… cokolwiek. Ale bardzo ważne jest, aby mieć pomysł na bezpieczny transport grupy dziewcząt, które, szczerze mówiąc, najprawdopodobniej będą balować przez całą noc 🙂 Nie zostawiaj tego zadania na ostatnią chwilę; rozeznaj stawki i zarezerwuj transport przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

If you're headed to Nashville and looking to party, the Nashville Honky Tonk Express is for you! This open-air, BYOB party bus is custom built with an LED-lit dance floor, custom sound system and VIP bartender for all your bachelorette party bubbly needs. Choose from four major tour routes, each lasting two hours, whil

foto:Pinterest

SOCIAL MEDIA

Nie każdy chce aby opublikować każdy szczegół jego życia na Facebooku czy Instagramie. Zanim zacznie się wieczór panieński i szalona zabawa, zapytaj pannę młodą, czy jest, czy nie jest za opublikowaniem zdjęć z imprezy. Przekaż te informacje reszcie zaproszonych gości, aby uszanowali każdą decyzję ,. Zrób to koniecznie, zanim zacznie się szaleństwo i wszyscy wypiją juz po cztery rundy 🙂

#bacharolette #bride #team #wedding #beach #friend#bacharolette #beach #bride #friend #team #wedding

Złote tatuaże zmywalne