Podwiązki ślubne

Informacja

PODWIĄZKA niebieska prezent dla Panny Młodej

"1-3 dni

Piękna, delikatna podwiązka z błękitnymi kamieniami idealnie dopełni ślubną stylizację Panny Młodej! Podaruj odrobinę szczęścia swojej Przyjaciółce!

Więcej szczegółów

41,98 zł brutto

Więcej informacji

Piękna, delikatna podwiązka z błękitnymi kamieniami idealnie dopełni ślubną stylizację Panny Młodej! Podaruj odrobinę szczęścia swojej Przyjaciółce!

Opis:

  • podwiązka w kolorze białym, wykonana z eleganckiej i pięknej koronki

  • podwiązka przyozdobiona dwoma kamieniami w kolorze ciemnego błekitu. Kamienie cyrkonie pięknie się mienią i przyciągają wzrok

  • posiada eleganckie pudełko przewiązane niebieską takiemką satynową oraz bilecik z napisem "Coś Niebieskiego na szczęście dla Panny Młodej"
  • w środku znajduje się miejsce na podpisy koleżanek

Zastosowanie:

  • elegancki i stylowy prezent dla każdej Panny Młodej

  • spełni warunek posiadania niebieskiego elementu czym przyniesie szczęście Pannie Młodej

Wymiary:

  • pudełko: 18x12x4,5cm; szerokość podwiązki: 6,5cm; rozmiar uniwersalny


Idealna podwiązka dla Panny Młodej

Zgodnie z tradycją w dniu ślubu Panna Młoda powinna mieć na sobie coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i niebieskiego. Te cztery talizmany mają zapewnić jej szczęście i harmonię w związku małżeńskim przez cały okres jego trwania. Obowiązkowym elementem kreacji Panny Młodej jest podwiązka zakładana na lewą nogę, to właśnie ona najczęściej jest tym elementem niebieskim.

Podczas wieczoru panieńskiego przyjaciółki Panny Młodej wręczają jej różne drobne gadżety, które mają uatrakcyjnić uroczystość ślubną oraz noc poślubną. Doskonale nadaje się do tego oferowana przez nas niebieska podwiązka dla Panny Młodej. Zakłada ją przed uroczystością Panna Młoda, ale ściąga Pan Młody podczas nocy poślubnej, najlepiej bez użycia rąk. Wróży to udane pożycie seksualne.


Co wyróżnia naszą podwiązkę?

Przede wszystkim jest bardzo delikatna i elegancka. Elementy kwiatowe wykonane są z koronki przyozdobionej dwoma niebieskimi cyrkoniami o głębokim odcieniu. Kryształki pięknie mienią się w blasku światła. Produkt jest wykonany z białej koronki, co gwarantuje, że nie będzie prześwitywać przez suknię. Delikatność koronki sprawia, że nadaje się do założenia zarówno pod suknie bardzo rozkloszowane, jak i te przylegające do ciała.

Podwiązka z napisem zapakowana jest w bardzo eleganckie sztywne pudełko przewiązane niebieską wstążeczką. Do pudełka dołączony jest niebieski bilecik z dedykacją i miejscem na podpisy uczestniczek wieczoru panieńskiego. Podwiązka błękitna na prezent to prawdziwy skarb, który po latach będzie przywoływał radosne wspomnienia. Dzięki elastycznej gumce ma rozmiar uniwersalny.

Produkty powiązane