Podziękowania dla gości na 18 urodziny

Informacja

CZEKOLADKI słodkie Podziękowanie dla gości na 18 Piwny Toast 10szt

24h

Mleczne czekoladki na podziękowanie dla gości za udział w 18 urodzinach chłopaka.

Więcej szczegółów

18,98 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 3

Więcej informacji

Wręczanie gościom drobnych prezencików w podziękowaniu za obecność na przyjęciu to zawsze mile widziany gest. Te czekoladki w okolicznościowych banderolkach z kolekcji Piwny Toast, to propozycja idealna na osiemnastkę u chłopaka. Atrakcyjne opakowanie i smakowita zawartość na pewno zrobi na gościach doskonałe wrażenie!

  • W zestawie znajduje się 18 sztuk czekoladek wraz z ozdobnymi etykietami. Powstały z delikatnej mlecznej czekolady, która posmakuje każdemu! Każda z nich jest zapakowana w złote opakowanie i dodatkowo w banderolkę z zabawną grafiką przedstawiającą kufle z piwem uniesione w geście toastu. Te słodkie upominki możesz wręczyć każdemu z gości, ułożyć je tuż obok nakryć na stołach, albo zostawić na stole ze słodkościami. Możliwości jest mnóstwo!
  • Te czekoladki na słodkie podziękowanie dla gości przybywających na osiemnaste urodziny na pewno zrobią furorę. Już sam ich design zwraca uwagę, a i zawartość zachwyci podniebienia. Zdecydowanie jest to propozycja dla tych osób, które chcą podkreślić atmosferę tej imprezy. To szczególnie dobre rozwiązanie na 18-tkę chłopaka, ale czekoladki mogą sprawdzić się również na przyjęciu dla dziewczyny. To jeden z elementów, które sprawią, że zaproszeni goście poczują się docenieni i wyróżnieni. Sprawdź też inne propozycje prezencików i ozdób na 18 urodziny w naszej ofercie.
Wymiary:
  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm; grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g.
Ważne:
  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • cena dotyczy 10sztuk