Podziękowania dla Świadka

Informacja

ETYKIETA na alkohol podziękowanie dla Świadka

Etykieta na podziękowanie dla świadka. Wzbogacona o efektowną grafikę w męskim stylu. Zobacz większe

"1-3 dni

Etykieta na alkohol podziękowanie dla świadka to klasyczny sposób, by wyrazić swoje uznanie i wdzięczność za świadkowanie. Taki dodatek naklejany na alkohol sprawia, że ma on wyjątkowy, okolicznościowy, a zarazem osobisty charakter.

Więcej szczegółów

15,98 zł brutto

Więcej informacji

Etykieta na alkohol podziękowanie dla świadka to klasyczny sposób, by wyrazić swoje uznanie i wdzięczność za świadkowanie. Taki dodatek naklejany na alkohol sprawia, że ma on wyjątkowy, okolicznościowy, a zarazem osobisty charakter.

Opis:
  • Etykieta na alkohol podziękowanie dla świadka utrzymana jest w klasycznej kolorystyce. Na białym tle widnieje czarno-szara grafika i napis nadrukowany czarną czcionką. Warto podkreślić, że nadruk ma uniwersalny charakter, bowiem nie ma tutaj typowej personalizacji z imieniem. Za to napis wybitnie docenia zasługi świadka. Na górze wydrukujemy słowa: „Najlepszy świadek na świecie!”. Poniżej znajdzie się grafika ukazująca męski uścisk dłoni i silne, umięśnione ręce. Pod obrazem będzie widniał dopisek: „Dzięki. Dałeś radę!”. Całość ozdobiona jest motywem dekoracyjnej ramy. Etykietę można nakleić na ulubiony alkohol świadka, nie tylko wino, ale również mocniejszy trunek. Nie musisz nawet zdrapywać oryginalnej etykiety, bo okolicznościowa doskonale ją zakryje. Etykieta wpisze się w klasyczną kolorystykę weselnych dodatków i dekoracji. Prezent dla świadka w postaci alkoholu z okolicznościową etykietą zawsze się sprawdza. Nawet jeśli jest osobą niepijącą, ucieszy się z takiego wyróżnienia i wyeksponuje butelkę w barku czy witrynie.
Zastosowanie:
  • Bez wątpienia alkohol z okolicznościową etykietą może być udaną formą podziękowania i prezentu dla świadka. Możesz go wręczyć w trakcie zabawy weselnej w obecności wszystkich gości. Taką chwilę warto uwiecznić na fotografiach. Grafika widniejąca na etykiecie, choć przywodzi na myśl siłowanie na rękę, jednak tak naprawdę jest uściskiem przyjaźni. Ponadto jest symbolem współpracy i wzajemnego wsparcia. Świadek może jeszcze na weselu odkorkować butelkę, by wypić z Wami za Wasze zdrowie i pomyślność. Oczywiście alkohol ozdobiony etykietą z podziękowaniem będzie również doskonałą dekoracją witryny czy barku. Może nim uraczyć zaproszonych gości. Gdy skończy się trunek, nie musi wyrzucać butelki z etykietą. Sprawdzi się na samodzielnie sporządzony alkohol. W końcu taką pamiątkę warto zachować. Etykieta na alkohol podziękowanie dla świadka może zostać przyklejona na wino czy też nalewkę. Sprawdzi się jednak także na wódkę czy też whiskey.
Wymiary:
  • 10 cm x 12 cm.

Produkty powiązane