Podziękowania dla Świadkowej

Informacja

MINI SZAMPAN dla druhny Podziękowanie od Pary Młodej (etykieta, wstążka)

"1-3 dni

Mini szampan z ozdobną etykietką i dekoracyjną wstążką to idealny sposób na wyrażenie podziękowań dla druhny lub druhen. Wspaniale prezentujące się buteleczki niech będą symbolem wznoszenia toastu za zdrowie i miłość młodej pary.

Więcej szczegółów

14,98 zł brutto

Więcej informacji

Mini szampan z ozdobną etykietką i dekoracyjną wstążką to idealny sposób na wyrażenie podziękowań dla druhny lub druhen. Wspaniale prezentujące się buteleczki niech będą symbolem wznoszenia toastu za zdrowie i miłość młodej pary.

Opis:
  • Wino musujące w mini buteleczce z ozdobną etykietką i wstążką doskonale się prezentuje razem. Etykietka posiada napis dedykacyjny dla druhny, który jednocześnie jest wyrazem podziękowań za pełnienie tej wyjątkowej funkcji. Na różowym, kwiatowym tle znajduje się napis: Dziękuję, że byłaś moją druhną. Właściwie nic nie trzeba dodawać.
Zastosowanie:
  • Szampaniki w odświętnym, okazjonalnym wydaniu to rewelacyjny sposób, aby wyróżnić druhnę lub druhny, ponieważ nierzadko się zdarza, że jest ich kilka. Niewątpliwie przyszła panna młoda potrzebuje pomocy i wsparcia nie tylko mamy i świadkowej, ale i najbliższych przyjaciółek. Właśnie wtedy powołuje swój specjalny orszak ślubny, z którym wszystko na pewno się uda.
  • W dniu ślubu oczywiście pełnią one różne obowiązki, ale przede wszystkim stoją na straży nienagannego wyglądu i humoru panny młodej, będąc wraz ze świadkową zawsze gotowymi do pomocy. Nie może więc i dla nich zabraknąć specjalnego wyróżnienia.
  • Podziękowania dla rodziców, świadków czy innych ważnych uczestników Waszego ślubu to nieodzowny element ślubnej i weselnej uroczystości. Dlatego dla druhen możecie przygotować te mini szampaniki bezalkoholowe, którymi będą mogły wznieść o północy toast za zdrowie i szczęście pary młodej albo ugasić poranne pragnienie po szalonej zabawie weselnej.
  • Mini szampaniki z kokardką i etykietką, na której znajduje się podziękowanie, możecie postawić przy miejscach na sali weselnej, które zajmą druhna lub druhny. W ten sposób zostanie wyróżnione miejsce oraz będzie to miła niespodzianka.
Wymiary:
  • wino musujące bezalkoholowe 200 ml,
  • etykieta 6,4 cm x 6,4 cm.
Ważne:
  • cena dotyczy 1 sztuki wina musującego, etykiety i wstążki
  • wstążkę i etykietkę samoprzylepną na butelce należy umieść samodzielnie.

Produkty powiązane