Informacja

KAPCIE z napisem Wieczór Panieński HIT!!!

24h

29,98 zł brutto

Więcej informacji

Białe kapcie z napisem Wieczór Panieński to absolutny hit obecnego sezonu! Niezwykły gadżet wywoła zachwyt wśród dziewczyn, dzięki niemu długo nie zapomną tej imprezy!


Opis:
  • miękkie, wygodne kapcie w białym kolorze, ze wspaniałymi grafikami w intensywnym, różowym kolorze
  • na wierzchu pierwszego z nich, ozdobną czcionką wypisany został napis "Wieczór Panieński", a na drugim znajduje się piękny, różowy pierścionek zaręczynowy z dużym diamentem
  • kapcie zapinane sa na rzepy, dzięki czemu pasują na każdą wysokość/szerokość stopy

Zastosowanie:
  • kapcie będą ekstra gadżetem, który umili wieczór panieński
  • mogą być prezentem dla dziewczyn lub nagrodą w przeprowadzanych konkursach!
  • idealnie sprawdzają się jako element stylizacji podczas wieczoru panieńskiego w domu ;)
  • po zakończeniu wieczoru zostaną ekstra pamiątką i wygodnym obuwiem domowym

Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny: 36-41

Kapcie z napisem - szalone akcesoria na wieczór panieński

Wieczór panieński nie zdarza się często, właściwie w życiu większości kobiet zdarza się tylko raz. A zatem wymaga szczególnej oprawy i zaangażowania się w wymyślenie naprawdę wspaniałych atrakcji i zaopatrzenia uczestników w szalone gadżety. Czasem pojawia się dylemat dotyczący tego, kto ma organizować wieczór panieński i pokryć jego koszt. Czasem wieczór organizuje sama panna młoda, a czasem jej przyjaciółki. Bywa różnie.

Z pewnością warto powalczyć o znalezienie złotego środka i satysfakcjonującego rozwiązania dla wszystkich. Jeżeli sama panna młoda troszczy się o organizację i zaopatrzenie w gadżety, to z pewnością kapcie z napisem wieczór panieński skradną jej serce. Te urocze kapcie można wykorzystać nie tylko w czasie imprezy, ale z powodzeniem można korzystać z nich później, co doskonale wpisuje się w obecny trend, aby nie wyrzucać rzeczy po jednorazowym użyciu.


Gadżety na wieczór panieński – kapcie dla dziewczyny

Jeżeli zaopatrzeniem w gadżety na imprezę zajmują się przyjaciółki panny młodej, tym bardziej kapcie dla przyszłej żony będą świetną niespodzianką, a takie kapcie dla dziewczyny z pierścionkiem to też symboliczny prezent, w końcu wkracza ona na nową drogę życia!

Produkty powiązane