Prezenty dla Pana Młodego

Informacja

ZESTAW prezentowy Męskie Gadżety

"1-3 dni

Zestaw prezentowy Męskie Gadżety świetnie sprawdzi się na wieczór kawalerski. Przyszły Pan Młody znajdzie w nim atrybuty, które może wykorzystać nawet w dniu wesela. Dzięki nim doda sobie nieco odwagi czy też wprowadzi do swojej stylizacji nutę finezji.

Więcej szczegółów

49,98 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw prezentowy Męskie Gadżety świetnie sprawdzi się na wieczór kawalerski. Przyszły Pan Młody znajdzie w nim atrybuty, które może wykorzystać nawet w dniu wesela. Dzięki nim doda sobie nieco odwagi czy też wprowadzi do swojej stylizacji nutę finezji.

Opis:
  • Zestaw prezentowy Męskie Gadżety doskonale się prezentuje. Został umieszczony w kartonowym, loftowym pudełku, które ozdobi mieszkanie w industrialnym czy ekologicznym stylu. Wypełnione jest sizalem, który prezentuje się naturalnie. Pomiędzy nim znajdują się trzy gadżety, które można nazwać ślubnym niezbędnikiem na odwagę. Wśród produktów są elastyczne skarpetki, w uniwersalnym rozmiarze. Ich atutem jest dekoracyjny wzór piwa. Obok nich znajdują się likwory, czyli czekoladki z alkoholowym nadzieniem o smaku whiskey. Trzecim gadżetem jest butelka piersiówka. Na niej został nadrukowany napis: „Na zdrowie”, a ponadto grafika wąsów. Jest na tyle mała, że zmieści się w wewnętrznej kieszeni marynarki. Z takich gadżetów przyszły Pan Młody może skorzystać jeszcze przed ślubem. Oczywiście sprawdzą się także w dniu ślubu i pomogą rozładować nieco nerwową atmosferę.
Zastosowanie:
  • Zestaw prezentowy Męskie Gadżety na pewno spodoba się przyszłemu Panu Młodemu. Likwory mogą zostać skonsumowane jeszcze na wieczorze kawalerskim. Niemniej jednak ten zestaw świetnie sprawdzi się w dniu ślubu, gdy nerwy są spore. Wtedy wszyscy oczekują na przyjazd Pana Młodego. Niektórym mężczyznom ciąży rola tego, na którym skupiona jest cała uwaga. Skarpetki pomogą rozładować atmosferę. W końcu obecnie wielu mężczyzn nosi kolorowe skarpetki do garnituru. Będzie to taki element codzienności, w jakże niecodziennym dniu. Pozostałe gadżety można powierzyć świadkowi. Gdy stres zacznie brać górę, może zaproponować czekoladkę z alkoholem. Może również przygotować małą piersiówkę i wypić z Panem Młodym po kieliszku „na odwagę”. Często stres przed ślubem jest tak duży, że trudno jest cokolwiek przełknąć. Przed głośnym burczeniem w brzuchu w czasie ceremonii poratuje czekoladka. Zestaw prezentowy męskie Gadżety może mieć zatem wszechstronne zastosowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po wieczorze kawalerskim, ustawić go w widocznym miejscu.
Wymiary:
  • skarpetki: rozmiar uniwersalny,
  • likwory: 180 g,
  • szklana buteleczka: 200 ml.

Produkty powiązane