Prezenty dla Pana Młodego

Informacja

SKARPETKI męskie na prezent Przynieś mi Piwo

Męskie skarpetki w czarnym kolorze, wzbogacone są o zabawny biały napis i grafikę. Zobacz większe

24h

Skarpety męskie na prezent Przynieś mi piwo mogą być ciekawym elementem podarunku na wieczór kawalerski. Wywołają uśmiechy na twarzach, a nawet zachwyty. W końcu każdy mężczyzna lubi zabawne gadżety, a ten jako element ubioru, jest dodatkowo bardzo praktyczny.

Więcej szczegółów

12,98 zł brutto

Więcej informacji

Skarpety męskie na prezent Przynieś mi piwo mogą być ciekawym elementem podarunku na wieczór kawalerski. Wywołają uśmiechy na twarzach, a nawet zachwyty. W końcu każdy mężczyzna lubi zabawne gadżety, a ten jako element ubioru, jest dodatkowo bardzo praktyczny.

Opis:
  • Chcecie podkreślić partnerskie relacje pomiędzy przyszłymi małżonkami poprzez śmieszny podarunek na wieczór kawalerski? Skarpety męskie na prezent Przynieś mi piwo doskonale się sprawdzą. Są czarne, zatem bardzo uniwersalne. Będą zatem pasować do każdego stroju i każdych butów, poza klapkami i sandałami. Na podeszwach znajdują się napisy. Na prawej skarpecie widnieje biały napis: „Jeśli możesz, to przeczytać...”. Z kolei na lewej: „Proszę przynieś mi...”. Zamiast słowa piwo na skarpecie nadrukowana została grafika piwa. Całość świetnie się prezentuje. Skarpety są wykonane z bawełny, zatem naturalnego materiału. To gwarantuje swobodny przepływ powietrza, a także komfort termiczny. Ponieważ napis wykonany jest w białym kolorze, stanowi świetny kontrast dla czarnych skarpet. Dzięki temu nadruk od razu rzuca się w oczy i żona na pewno nie będzie mogła przejść obok niego obojętnie...
Zastosowanie:
  • Trzeba przyznać, że skarpety męskie na prezent Przynieś mi piwo mogą spodobać się każdemu mężczyźnie. Chętnie będzie je nosił nawet ten, który na co dzień wybiera formalne garnitury. Skarpety są sposobem komunikacji niewerbalnej z żoną. Kumple, którzy są żonaci wiedzą, że czasem trudno jest rozładować atmosferę. Dlatego zakup takich skarpet na wieczór kawalerski będzie miał również taki cel. W ten sposób przyszły Pan Młody będzie mógł skutecznie zwrócić na siebie uwagę przyszłej żony, która jest pochłonięta innymi sprawami. Jeśli ma poczucie humoru, na pewno nie poczuje się obrażona. Taki manifest może ją skłonić również do przerwania cichych dni. W końcu mężczyzna będzie mógł się dowiedzieć, co zrobił nie tak. Skarpety może nosić do pracy, jak i wtedy gdy ma wolny dzień. Sprawdzą się, gdy zaprosi kumpli na piwo. W ten nietuzinkowy sposób może pokazać swoje zamiłowanie do tego trunku, a przy okazji poczucie humoru.
Rozmiar:
  • 41-43
Skład:
  • Bawełna 80%, Poliamid 20%

Produkty powiązane