Prezenty dla Pana Młodego

Informacja

KRAWAT na wieczór kawalerski Game Over

24h

Czarny krawat na gumce, idealnie sprawdzi się jako gadżet na imprezę, czy dodatek do prezentu dla Przyszłego Pana Młodego. Na krawacie znajduje się duży napis GAME OVER oraz wieczór kawalerski.

Więcej szczegółów

10,98 zł brutto

Więcej informacji

Czarny krawat na gumce, idealnie sprawdzi się jako gadżet na imprezę, czy dodatek do prezentu dla Przyszłego Pana Młodego. Na krawacie znajduje się duży napis GAME OVER oraz wieczór kawalerski.

Krawat na wieczór kawalerski z napisem Game Over to idealny dodatek na imprezę! Zaprojektowany jest z myślą o przyszłych panach młodych. Ten gadżet jest doskonałym sposobem na wyrażenie swojej radości z nadchodzącego ślubu w nietypowy i kreatywny sposób. Krawat wyróżnia się eleganckim wzorem, na którym widnieje napis Game Over - idealne odniesienie do końca okresu kawalerskiego i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu.

Bez wątpienia krawat przyciągnie uwagę gości i zapewni wiele uśmiechu i rozmów podczas wieczoru kawalerskiego. Bądź oryginalny, wyraź swoją radość i zacznij przygotowania do nowego etapu w swoim życiu w niepowtarzalnym stylu.

Wymiary:
  • 10 x 32 cm

Produkty powiązane