Informacja

KARTKA Gigantyczna na Pożegnanie Prezent na Wieczór Panieński

24h

Pomysłowy prezent dla przyjaciółki na Wieczór Panieński! MEGA duża kartka z ciekawymi życzeniami z pewnością spodoba się obdarowanej osobie. Specjalnie na tę wyjątkową okazję proponujemy kartkę z ciekawą grafiką.

Więcej szczegółów

22,98 zł brutto

Więcej informacji

Pomysłowy prezent dla przyjaciółki na Wieczór Panieński! MEGA duża kartka z ciekawymi życzeniami z pewnością spodoba się obdarowanej osobie. Specjalnie na tę wyjątkową okazję proponujemy kartkę z ciekawą grafiką.

Opis:

  • Kartka okolicznościowa na Wieczór Panieński to idealna propozycja upominku dla bliskiej osoby. Okładkę zdobi wizerunek mężczyzny, który posiada wyrzeźbioną klatę. Całość wzbogacona jest o różową ramkę oraz całusy w różowych i czerwonych odcieniach, w różnych rozmiarach. Na głównej karcie widnieje napis: Panieńskie Pożegnanie. 
  • Wewnątrz karty umieszczone są życzenia, wierszyk skierowany do przyjaciółki. Życzenia wzbogacone są o grafikę balonów, gwiazdek, całusów. W środku karty możecie samodzielnie umieścić swoje podpisy, dedykację. Przyjaciółka z pewnością doceni taką formę prezentu. Z pewnością będzie to ciekawy prezent i pamiątka z Wieczoru Panieńskiego!
  • W zestawie znajduje się również dopasowana rozmiarem do kartki koperta. Swoim rozmiarem z pewnością sprawi, że przyszła Panna Młoda będzie pozytywnie zaskoczona takim prezentem! Dzięki temu, że w zestawie znajduje się koperta, jest to upominek gotowy do wręczenia. 

Zastosowanie:

  • Warto zadbać o odpowiednie dekoracje i dodatki na Wieczór Panieński. Z pewnością należy pamiętać o odpowiednim prezencie dla Waszej przyjaciółki. Zaskoczcie ją wyjątkowym upominkiem w postaci MEGA dużej kartki z życzeniami i tematycznie dopasowaną grafiką. Taka forma prezentu z pewnością jej przypadnie do gustu. Umieszczone przez Was samodzielnie podpisy sprawią, że całość będzie niezwykłą pamiątką z przyjęcia Wieczoru Panieńskiego. Taka kartka okolicznościowa może być dopełnieniem prezentu na panieński. Wieczór Panieński to ważne wydarzenie w życiu Panny Młodej, jak również przyjaciółek, koleżanek. Dlatego zadbajcie o odpowiednią oprawę całego przyjęcia. W tym celu warto wybrać tematycznie dobrane dodatki, które podkreślą ważność tego przyjęcia. 
 

Wymiary:

  • 28 cm x 40 cm.

Produkty powiązane