Prezenty dla Panny Młodej

Informacja

KARTKA z życzeniami dla przyszłej Panny Młodej

24h

Idealny dodatek do prezentu dla przyszłej Panny Młodej. Ozdobna kartka, która wzbogacona jest o różowy motyw graficzny. Świetnie pasuje, aby wzbogacić upominek dla Waszej przyjaciółki.

Więcej szczegółów

15,98 zł brutto

Więcej informacji

Idealny dodatek do prezentu dla przyszłej Panny Młodej. Ozdobna kartka, która wzbogacona jest o różowy motyw graficzny. Świetnie pasuje, aby wzbogacić upominek dla Waszej przyjaciółki.

Opis:

  • Kartka wykonana jest z wysokiej jakości papieru, ponieważ jakość wykonania jest dla nas bardzo istotna. Kartka jest w otwieranej formie, dzięki temu od razu nie widać umieszczonych wewnątrz życzeń. 
  • Na okładce kartki widnieje grafika przedstawiająca subtelne kwiaty, które całości nadają lekkości. Centralna część okładki zawiera napis: Dla przyszłej Panny Młodej. Dzięki temu, od razu wiadomo, dla kogo skierowana jest kartka. Kwiatowy motyw na okładce nadaje lekkości oraz subtelności. 
  • Wewnątrz okazjonalnej kartki po lewej stronie umieścimy napis: Wieczór Panieński. Natomiast prawa część zawiera tekst życzeń skierowanych dla przyszłej Panny Młodej:
Baw się najdroższa do białego rana.
Niech ta szczególna noc będzie udana.
Niedługo zostaniesz Młodą Żoną,
złotą obrączką zabezpieczoną.

Zastosowanie:

  • Okolicznościowa kartka idealnie sprawdzi się jako prezent dla przyszłej Panny Młodej. Przyjaciółka z pewnością wzruszy się, gdy podarujecie jej taki wyjątkowy upominek. Uniwersalna forma kartki sprawia, że w dowolnym czasie możecie wzbogacić ją o podpis. 
  • Kartka z Wieczoru Panieńskiego będzie niezwykłą pamiątką. Pozwoli wspomnieniami wracać do tego wyjątkowego wydarzenia, jakim była ostatnia noc jako singielka! Podarujcie przyjaciółce prezent, który będzie dla niej niezwykłą pamiątką. Dbałość o odpowiedni upominek dla niej, z pewnością zostanie doceniona.
  • Ozdobna kartka okolicznościowa świetnie sprawdzi się jako dopełnienie prezentu z okazji Wieczoru Panieńskiego. Obdarowana osoba na pewno zachwyci się tym, w jaki sposób zadbałyście o odpowiednią oprawę całego przyjęcia. 
  • Kartka jest w modnym odcieniu różu, wpisując się w najnowsze trendy dekoracyjne. Warto dobrać również prezent, który będzie w pięknej kolorystyce, pasującej do kartki okolicznościowej z okazji Wieczoru Panieńskiego Waszej przyjaciółki.
Wymiary:
  • 15 cm x 15 cm,
  • do kartki dołączamy białą kopertę.

Produkty powiązane