Prezenty dla Panny Młodej

Informacja

INSTRUKCJA obsługi faceta

24h

4,98 zł brutto

Więcej informacji

Zabawna instrukcja obsługi faceta będzie wspaniałym dodatkiem do prezentu dla przyszłej Panny Młodej!

Opis:

  • instrukcja wykonana jest ze sztywnego papieru, odobiona została różową, wesołą grafiką przedstawiającą przyszłą Pannę Młodą i jej Wybranka
  • w instrukcji znajdują się informacje, z czego składa się Facet, jakie są jego główne cechy i w jaki sposób należy go obsługiwać.

Zastosowanie:

  • instrukcja będzie świetnym gadżetem na wieczór panieński, który z pewnością rozbawi całe towarzystwo
  • po zabawie przyszła Panna Młoda będzie mogła posiłkować się instrukcją w życiu małżeńskim ;)
Wymiary:
  • A4


Instrukcja obsługi faceta, czyli prezent dla przyszłej Panny Młodej

Na każdym wieczorze panieńskim muszą być prezenty - dla uczestniczek oraz dla przyszłej panny młodej. Warto jednak wiedzieć, że elegancki prezent, który sprawi jej przyjemność, wcale nie musi być nudny. Naszą niebanalną propozycją na prezent na panieński jest instrukcja obsługi faceta. Dlaczego to genialny pomysł i właśnie na niego powinnaś się zdecydować?


Prezent na panieński instrukcja obsługi faceta

Elegancki prezent dla przyszłej panny młodej to świetny pomysł na uczczenie imprezy. Tym bardziej, że doskonale ją rozkręci. Na pewno każda uczestniczka będzie chciała przeczytać zabawną instrukcję. Z całą pewnością będzie to punkt wyjściowy do wielu żartów, anegdot i zabawnych historyjek. Taka instrukcja obsługi będzie doskonałą pamiątką z wieczoru panieńskiego. Po zabawie można ją oprawić i zawiesić na ścianie. Będzie rozbudzała dobre wspomnienia i uśmiech na twarzy każdego, kto ją zobaczy. Jeśli, więc zależy Ci na efektownym prezencie w atrakcyjnej cenie, to Instrukcja obsługi faceta będzie najlepszym możliwym wyborem.

Produkty powiązane