Prezenty dla Pary Młodej

Informacja

KARTKA ażurowa złocona z życzeniami prezent na ślub

24h

Kartka ślubna to tradycyjny element, bez względu na to, co wręcza się w prezencie młodej parze. Piękne ażurowe zdobienie na ozdobnej owijce kartki i złocone litery, które tworzą treść życzeń na kartce to idealne połączenie na kartkę ślubną dla nowożeńców.

Więcej szczegółów

16,98 zł brutto

Więcej informacji

Kartka ślubna to tradycyjny element, bez względu na to, co wręcza się w prezencie młodej parze. Piękne ażurowe zdobienie na ozdobnej owijce kartki i złocone litery, które tworzą treść życzeń na kartce to idealne połączenie na kartkę ślubną dla nowożeńców.

Opis:
  • Kartka z życzeniami dla młodej pary to tradycyjny element podarunku, bez znaczenia co wręczacie w prezencie. Jest to symboliczny sposób złożenia życzeń, ale również rodzaj pamiątki, która wraz z każdą świętowaną rocznicą ślubu będzie dla małżonków cenniejsza.
  • Kształt i format kartki ma bardzo okazały wzór, który kojarzy się z elegancką, kunsztem i bogactwem. Kolorystyka dominująca to biel połączona ze złotem.
  • Zamiast tradycyjnej koperty, kartkę z życzeniami okala oryginalna owijka w złotym kolorze. Składa się niczym wrota, tym samym uchylając je, oczom ukażą się życzenia i dedykacja. Klapy na przedzie posiadają misterny, ażurowy wzorek, który został wycięty z najwyższą starannością. Przez szczelinki wzorku przebija się białe tło kartki z delikatnymi połyskującymi na złoto akcentami. Wewnątrz kartki znajduje się również mniejsza koperta, na banknoty.
  • Treść życzeń ślubnych brzmi:
W DNIU ŚLUBU
Młoda Paro!
W uroczystym dniu ślubu
Miłości gorącej jak słońce,
Szlachetnej jak złoto.
Czystej jak łza i słodkiej jak miód
oraz spełnienia Waszych
wspólnych marzeń i planów.

  • Dodatkowe zdobienia tworzą delikatne ornamenty oraz na dole strony dwie obrączki.
Zastosowanie:
  • Kartka z życzeniami ślubnymi to tradycyjny dodatek do koperty bądź prezentu, w zależności oczywiście od tego, co preferują państwo młodzi. Gdy już ślubne emocje opadną nowożeńcy, z przyjemnością wczytają się w życzenia ślubne. Kształt i forma kartki z pewnością zwróci ich uwagę i pozostanie w pamięci.
  • Oczywiście kartka trafi do pudła z pamiątkami, ale po latach będą to dla małżonków najcenniejsze skarby, których wartość nabierze sentymentalnej mocy. Dzięki osobistym podpisom kartka będzie także wspomnieniem, że byliście na ślubie gośćmi.
  • Kartka w ozdobnej, złotej owijce może być także wręczona razem z pieniędzmi. Zamiast wręczać kartkę i pieniądze w osobnych kopertach, możecie te dwa elementy połączyć w jeden prezent ślubny.
Wymiary:
  • 12,5 × 18 cm.

Produkty powiązane