Prezenty dla Rodziców

Informacja

STATUETKA za najlepszą rolę Mamy, Taty, Rodziców, Świadka, Świadkowej

24h

Symboliczna, ale jakże ceniona, statuetka, która spełni się doskonale jako podziękowanie i honorowe odznaczenie dla szczególnie ważnych dla Was osób, czyli rodziców oraz świadków.

Więcej szczegółów

24,98 zł brutto

Więcej informacji

Symboliczna, ale jakże ceniona, statuetka, która spełni się doskonale jako podziękowanie i honorowe odznaczenie dla szczególnie ważnych dla Was osób, czyli rodziców oraz świadków.

Opis:
 • Statuetka w złotym, połyskującym kolorze na kamiennym podstawce. Kształt figurki nawiązuje kształtem i wyglądem do prestiżowej nagrody, którą wręcza się najwybitniejszym osobom ze świata filmu.
 • Rodzice oraz świadkowie to osoby, które zasługują na podobne, szczególne odznaczenie. Podczas uroczystości ślubnej możecie wręczyć rodzicom oraz świadkom tę nagrodę za specjalne i ważne dla Was zasługi.
 • Pośród dostępnych wzorów znajdują się statuetki z odznaczeniem za rolę super
rodziców taty, mamy, świadka, świadkowej.
 • W zależności od tego, dla kogo jest złota statuetka na monumentalnej podstawie, będzie zawierać elegancki podpis. Znajdzie się on na tabliczce na przedniej ścianki podstawy bądź będzie to bezpośredni nadruk na kamieniu.
Zastosowanie:
 • Statuetka za rolę najlepszych rodziców bądź świadków to ciekawy rodzaj wyróżnienia, które możecie im wręczyć w ramach podziękowań. Przecież zarówno rodzice jak i świadkowie niewątpliwie mieli wielki wpływ na to, aby w dniu ślubu wszystko odbyło się tak, jak sobie to wymarzyliście.
 • Dosyć ciężka figura po uroczystości może stanąć w honorowym miejscu, aby goście i domownicy mogli podziwiać majestatyczny puchar. Symboliczną, ale jakże ważną statuetkę obdarowani z pewnością będą traktować jako pamiątkę z dnia ślubu.
 • Podarunek w ramach podziękowań ślubnych będzie miał także nieco luźniejszy charakter. Sprawi to, że uhonorowani rodzice bądź świadkowie nie będą skrępowani, gdy na oczach wszystkich uczestników wesela wręczycie do rąk własnych oskarowe odznaczenia.
 • Statuetki to także doskonały wybór, jeśli chcecie wyróżnić miejsca przy stole rodziców i świadków. Złote postaci na kamiennych piedestałach doskonale będą się prezentowały przy miejscach, które zajmą rodzice oraz świadkowie. Sprawi im to wielką radość, a także będzie miłą niespodzianką, gdy zaraz po wejściu na salę weselną zobaczą złotą postać z podpisem.
 • Statuetka może również być częścią prezentu, tworząc np. z ulubionym winem okazały i elegancki zestaw.
Wymiary:
 • Wysokość statuetki z podstawką: 18 cm.

Ważne:
 • STATUETKI MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ W WYGLĄDZIE - WYSYŁANE Z NADRUKIEM NA TABLICZCE LUB BEZPOŚREDNIO NA KAMIENNEJ PODSTAWCE (WYSYŁANE LOSOWO)

Produkty powiązane