Prezenty dla Rodziców

Informacja

FILIŻANKA ze złotym nadrukiem Podziękowanie dla Taty

24h

Podziękowanie dla taty w postaci filiżanki ze spodkiem. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla ukochanego taty. Filiżanka jest praktycznym gadżetem, który na pewno znajdzie odpowiednie zastosowanie.

Więcej szczegółów

39,98 zł brutto

Więcej informacji

Podziękowanie dla taty w postaci filiżanki ze spodkiem. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla ukochanego taty. Filiżanka jest praktycznym gadżetem, który na pewno znajdzie odpowiednie zastosowanie.

Opis:
  • Elegancki prezent dla taty w postaci filiżanki ze spodkiem. Na froncie filiżanki widnieje napis skierowany do ukochanego taty. Podziękowanie wykonamy dekoracyjną czcionką, niektóre elementy pięknie połyskują:
Tato
Dziękuję Ci z całego serca
za ojcowską miłość, 
opiekę i wsparcie.
Kocham Cię!
  • Filiżanka znajduje się w zestawie z dopasowanym ozdobnym pudełkiem. Dzięki temu całość jest gotowa do wręczenia na prezent. Na pudełku widnieje również miły tekst podziękowań:
Dziękuję
za radość, zaufanie, 
życzliwość, dobro, zrozumienie,
miłość, troskę,
opiekę, pomoc, ciepło, 
szczęście... 
  • Filiżanka, jak i jej opakowanie jest w modnej kolorystyce, przez co idealnie pasuje jako upominek dla taty. Filiżanka posiada wygodny uchwyt do trzymania. 
Zastosowanie:
  • Wyjątkowy prezent dla ukochanego taty na wiele okazji! W szczególności świetnie sprawdzi się jako podziękowanie podczas uroczystości zaślubin. Moment wyrażenia wdzięczności podczas przyjęcia weselnego jest bardzo wzruszający, warto zrobić to w wyjątkowy sposób. 
  • Filiżanka to praktyczny gadżet, który na pewno przypadnie do gustu obdarowanego taty. Filiżanka ze spodkiem tworzy spójną całość. Z pewnością tata będzie mógł w niej wypić ulubioną herbatę, czy też kawę. 
  • W zestawie znajduje się również ozdobne pudełku, przez co można filiżankę od razu podarować na prezent dla taty. Pudełko również podkreśli ważność i charakter tego podziękowania. Obdarowany tata na pewno wzruszy się, gdy otrzyma taki wyjątkowy upominek i zobaczy taką treść podziękowań.
Wymiary:
  • filiżanka: średnica: 8,5 cm; objętość: 200 ml,
  • podstawka: średnica: 14 cm,
  • pudełko: szerokość: 15 cm; długość: 14,5 cm, głębokość: 7,5 cm.

Produkty powiązane