Prezenty na rozwód

Informacja

ŚWIECA zapachowa prezent z okazji podpisanych papierów rozwodowych

"1-3 dni

Świeca zapachowa w fikuśnym słoju z naklejką, na której znajduje się zabawny napis to świetny prezent, który możesz wręczyć bliskiej kobiecie, aby uczcić jej rozwód.

Więcej szczegółów

59,98 zł brutto

Więcej informacji

Świeca zapachowa w fikuśnym słoju z naklejką, na której znajduje się zabawny napis to świetny prezent, który możesz wręczyć bliskiej kobiecie, aby uczcić jej rozwód.

  • Co podarować kobiecie z okazji Divorce Party, czyli imprezy organizowanej z okazji rozwodu? Każda świeżo upieczona rozwódka z pewnością ucieszy się z okolicznościowej świecy zapachowej. Ma ona formę przezroczystego, szklanego słoika z zapachowym woskiem. Świeczka ma biały kolor i słodki, upojny, intensywny zapach jaśminu. Kwiat ten jest symbolem kobiecości, piękna, radości, czystości, skromności, uczciwości i siły. Świeca posiada szczelne zamknięcie chroniące jej aromat przed wietrzeniem. Produkt zdobi kwadratowa, różowa etykieta. Znajduje się na niej grafika przedstawiająca czarną, kobiecą dłoń trzymającą kieliszek martini z dodatkiem oliwek. Widnieje tam również napis: Słodki zapach Twojego sukcesu! *i podpisanych papierów rozwodowych. Bezpośrednio nawiązuje on do wydarzenia, jakim jest rozwód, a dzięki humorystycznemu charakterowi wywołuje uśmiech na twarzy.
  • Świeca w słoiku to doskonały pomysł na prezent dla rozwódki. Jej przyjemny aromat pozwala się zrelaksować i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Świeczka nie tylko pięknie pachnie, lecz również efektownie się prezentuje. Z powodzeniem można ją wykorzystać w charakterze dekoracji wnętrza. Taką świecę można postawić na stole w jadalni, regale w salonie czy stoliku nocnym w sypialni.
Wymiary:
  • waga: 340 g.