Prezenty na rozwód

Informacja

ETYKIETA na butelkę wina prezent dla przyjaciółki z okazji rozwodu

1-7 dni

Etykieta samoprzylepna na butelkę alkoholu. Prezent dla rozwódki w ramach gratulacji z okazji rozwodu!

Więcej szczegółów

15,98 zł brutto

Więcej informacji

Twoja przyjaciółka się rozwiodła? Z pewnością przeżywa teraz bardzo trudny okres. Okaż jej wsparcie i solidarność! Rozstanie zawsze jest ogromnym przeżyciem, niezależnie od powodów i okoliczności. Dlatego Twoje towarzystwo i słowa otuchy z pewnością są jej teraz bardzo potrzebne. Wybierz butelkę jej ulubionego wina i naklej na nią tę wyjątkową barwną etykietę. W ten sposób stworzysz unikalny prezent, który z pewnością poprawi nastrój świeżo upieczonej rozwódce. Wymowna grafika i zabawne hasło wniosą dawkę optymizmu, który bardzo się przyda na początku nowej drogi!

Rozwód to trudne doświadczenie dla każdego. Jednak wraz z zakończeniem jednego etapu, rozpoczyna się kolejny. Pokaż swojej przyjaciółce, że jesteś i że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. Pogratuluj jej z okazji rozwodu i przypomnij, jak bardzo silną i odważną jest osobą. Chciałabyś obdarować ją wyjątkowym prezentem? Mamy świetną propozycję — podaruj jej butelkę ulubionego wina ozdobioną etykietą specjalnie zaprojektowaną na tę okazję. Etykieta na wino dla rozwódki to doskonały pomysł na prezent, który wprawi Twoją przyjaciółkę w dobry nastrój i przywróci jej pewność siebie!

Etykieta na wino ma formę naklejki, dzięki czemu szybko i łatwo umieścisz ją na butelce. Będzie ona pasować też na inne rodzaje alkoholu — możesz wybrać likier, szampana czy gin. Grafika znajdująca się na etykiecie przedstawia zadowoloną i pewną siebie kobietę nalewającą wino do kieliszka. Oprócz ilustracji znajduje się na niej napis o treści: Gratulacje z okazji rozwodu! P.S. Nigdy go nie lubiłam! Taka szata graficzna pasuje do kobiety silnej i niezależnej. Ten podarunek jest wyrazem Twojej solidarności, zrozumienia i wsparcia. Tak przygotowana butelka alkoholu utwierdzi Twoją przyjaciółkę, że rozwód był krokiem w dobrą stronę. Będzie to też jasny sygnał, że ma obok bliską osobę, na którą może liczyć w każdej sytuacji. Humorystyczna etykieta na wino dla rozwódki napawa optymizmem i nadzieją, które pozwolą jej wejść w nowy życiowy etap z pozytywną energią.
Wymiary:
  • etykieta: 10cm x 12cm.

Produkty powiązane