Prezenty na rozwód

Informacja

RĘCZNIK kuchenny zabawny prezent dla rozwódki

1-7 dni

Ręcznik kuchenny na prezent dla rozwódki.

Więcej szczegółów

34,98 zł brutto

Więcej informacji

Szukasz zabawnego prezentu dla rozwódki? Świetną propozycją jest ten kuchenny ręcznik, który w sposób przewrotny i z humorem nawiązuje do relacji małżeńskich. Niestety nie zawsze jest tak, że małżeństwo jest takie, jak sobie wyobrażaliśmy. W niektórych przypadkach okazuje się, że nie znaliśmy dobrze osoby, z którą dzielimy życie. Ludzie w takich sytuacjach często decydują się na rozwód. Jeśli w takiej sytuacji znalazła się Twoja przyjaciółka, koniecznie okaż jej wsparcie i solidarność w tym trudnym czasie. Podarunek w postaci zabawnego gadżetu kuchennego z pewnością ją rozbawi i sprawi, że każde wyzwanie kulinarne będzie czystą przyjemnością!

Ręcznik wykonany jest z mięciutkiej i chłonnej białej tkaniny. Zdobi go napis o treści: “Miejsce kobiety jest w kuchni.” Tu siedzisz wygodnie, popijasz kawę i nie martwisz się, co dziś będzie na obiad. Ten kontrowersyjny cytat będący wyrazem dyskryminacji kobiet budzi wiele emocji, ale niestety część mężczyzn nadal ma podobne podejście do kobiet. Dalsza część tekstu na ręczniku w przewrotny i zadziorny sposób tłumaczy, dlaczego kuchnia w istocie jest doskonałym miejscem dla kobiety — tu może odetchnąć, a w obecnej sytuacji może gotować lub nie gotować, czyli robić dokładnie to, na co ma ochotę. Ten kuchenny ręcznik to doskonały prezent dla rozwódki, który w zabawny sposób podkreśla niezależność i możliwość czerpania radości z drobnych rzeczy. Bo kto powiedział, że kuchnia służy tylko gotowania?

Ten ręcznik kuchenny z zabawnym napisem to świetny prezent dla rozwódki, który łączy w sobie funkcjonalność oraz pozytywny ładunek emocjonalny. Ten wyjątkowy kuchenny gadżet będzie nie tylko praktycznym elementem podczas gotowania, ale także przypomnieniem, o zupełnie nowym życiowym rozdziale, w którym przebywanie w kuchni z przykrego obowiązku zmieniło się w przyjemność. Gotowanie z konieczności i pod czyjeś gusta często sprawia, że traci ono urok i przestaje być przyjemnością. Ten ręcznik kuchenny dla rozwódki będzie przypominał Twojej przyjaciółce, że po rozstaniu jest ona prawdziwą królową w swojej kuchni i może robić tam, co chce. Może nawet nie gotować!

Wymiary:

  • 50 cm x 35 cm.

Produkty powiązane